• kendi sunduğu bir sabah programında "kader" isimli bir $arkıcıyı konuk ederken jest olsun hesabı kahpe kader adlı $arkıyı söylemi$ biridir.fazla da yoruma gerek yoktur.

-evet $imdi konuğumuzu çağırıyorum sayın izleyenler
    -kaderrrrrrrrrrrrr kahpeeeeee kaderrrr !!

geriye felç olmu$ konuk kalır..
  • ahlaktan bahsedenlerin genelde en ahlaksız olduklarına en güzel örneksin ya.
  • ece erken'in vaktiyle benan hanım'a uyguladığı psikolojik şiddetten (kadına kocasının yatakta fotosunu göndermesi, fake hesaptan 's.kik' yazması, kadının otomobiline saldırması, yalan haber yayması, ölümden sonraki kayın valide kolu yarışı, "son yılını en çok sevdikleriyle geçirdi" yorumu...) rahatsız olanlara "gısganıyorsunuz, gısgançlar!!!" diye çıkışmak, varoşluğun kaçıncı mertebesi ben var anlamamak.

on paragraflık yazı yazılmış ama ece'nin şu yukarıda ettiklerine itina ile değinilmemiş, göz ardı edilmiş. he canım he, en çok duyarlı olan, en asil duygunun insanı sensin. o sürekli tek bir kişiye çalıştırdığın vicdanına da diyecek yok.

ece bu maçı istese şu noktada bile çevirebilirdi. olgun davranıp benan'dan af dilerdi, adamın kızlarına sahip çıkardı, aile hakkında ılımlı ve tamir edici demeçler verirdi. ama yok, ortada kocasının cenazesi varken bile 'tercih edilen benim' yarışında. şimdi ben bu kadının acısının neresine saygı duyayım. zaten ölen kocasının ne olduğu da belli değil. kusura bakmazsanız, duyar hakkımı başka bir ünlüde kullanmayı tercih ederim.
  • * davut güloğlu ile beraberken, adam evli bilmem kaç çocukluydu.

* erdinç acarla beraberken, adam yine evli ve çocukluydu. hatta beni ne kadar sevdiğini ispatlasana deyip adama rolex saatini denize attırmıştı. **

* yıllar önce iş adamlarının aşk yuvası olarak da kullandığı şu büyük plaza yangınında, kendisini canhıraş yangın merdivenlerine attığını da unutmadık.

y jenerasyonunun televole izlemiş çocuklarıyız maalesef balık hafızalık bizim nesile sirayet edemedi.

*şimdi yine evli bir adamla berabermiş. üstelik adamın ve eşinin arabalarını parçalamış. tarih tekerrür etmiş. tek bir farkla şimdilerde tv de herkese parmak sallayarak kanaat önderliği yapıyor. zaten olayın bu kadar büyümesinin sebebi de bu. yoksa kim kiminle ne halt etmiş bekçiliğini yapmak bize kalmadı.

biri umreye gidip tespih çekiyordu; bu da ekran başından herkese namus, ahlâk dağıtıyor. lâkin gerçeklerin ortaya çıkmak gibi bir huyu vardı değil mi?

bu saatten sonra ne yaparlarsa yapsınlar nafile. evli sevgili ilişkine sahip çıkınca aklanmış falan da olmuyorsun, yanlışını meşrulaştırmaktan başka... temizleme kampanyası kimseye sökmez. insanların akıllarıyla dalga geçmeyin o akılları alırlar. aman diyim.

debe dübe edit: kaderde magazin haberiyle debe olmak da varmış. yine de destek veren herkese teşekkürler.
  • reddi miras kararıyla bu kararı onurlu olmaya baglamis güzel yürekli, naif sozluk yazarlarını ortaya cikarmis magazin unlusu. bu hayatta sizi uzerler be kardeşim...

reddi miras yapmak zorunda kalmistir. adamın ne olur ne olmaz diye ölmeden once cok güvendiği bir isme bir kaç tane açık senet imzalayıp verdigi, bir cok mali mülkü icin vekaletini ise abisine biraktigi söyleniyor. senetlerin sahibi o senetleri isleme sokarak adamın ailesi ve ece erken'den dilediği parayı talep edebilir (ki etmiştir). tabi burada plan eski es ve aileden aldigi parayı geri iade ederken ece erken'i de reddi mirasa zorlamak. sonuc itibarıyla ne hayallerle ciktigi yolda elleri bomboş kalmistir cunku mirastan alacaklı degil borçlu cikmsitir. ilahi adaletin bu kadar hızlı işlediği bir tek kanal 7, flash tv dizilerinde falan gorulur sanıyordum.

not: daha once de yazmistim burada ilahi adalet derken adamın ölmesini degil, para icin kendini rezil eden bir kadının elleri bomboş öylece kalakalmasini kast ediyorum. bir sure geçtikten sonra olen esi hakkında da kotu konuşmaya baslayacagina eminim sonuçta kazigi aslında ondan yedi.
  • su gibi hatun. eskiden daha güzeldi. çocukken sabah programlarını izler bir köşede usul usul sıvazlardık. çok şey bilmeye ya da zeki olmaya ihtiyacı yok. zeka çirkinlere has bir özelliktir. istiyorsunuz ki hem güzel olsun hem de zeki. oldu aq ejderhası da olsun mu?
  • samimiyeti gülben ergenle yarışır. acısı yüzünden okunuyor ona diyecek birşey yok. cenaze görüntülerinde eski gelinle kayinvalide kol kola yürüyor.belli ki kayınvalide ondan güç alıyor yıllardır kızı gibi olmuştur neticede. ece erken o acısının içinde öne doğru atılıp kayinvalidenin koluna giriyor. eski ve yeni gelin kayinvalidenin kolunda görüntüsünü veriyorlar. ece'nin yanındaki bir başka kadın eceyi çekmeye çalışıyor sanırım gerilim olmasın diye. o inatla tutmaya devam ediyor. eski eş bir ara bir bahane uzaklaşmaya çalışıyor. kv elini bırakmadığı için uzaklasamiyor.

eski eşle yeni eş bir arada olabilir bunda sorun yok ama insan o acının içinde bile bir yarışa girmez ya. o yüzden samimi bulmuyorum. ne gerek var ki. adam tüm turkiyenin önünde seni seçmiş zaten. daha neyi yaristiriyorsun.
  • zamanında hakkında yazılan haklı veya haksız olumsuz entryler nedeniyle ortalığı birbirine katmış kişi. bu nedenledir ki ssg tarafından adına açılmış başlığın bir kaç kez gözden geçirimiş, toplu entry silinmeleriyle oluşabilecek hukuki sorunların önüne geçilmeye çalışılmıştır. durumun pek değişmemesi üzerine(etki tepki hadisesi) yazı yazanların dikkatini çekmek maksadıyla ssg tarafından bir açıklama konmuş, "aman, yapmayın, etmeyin" denmiştir.

bunun üzerine mizah yönü güçlü yazarlarımız, ece erken' in ne kadar değerli bir insan olduğu yönünde türlü açıklamalar yaparak hiçbir şekilde hakaret içermeyen, çok seviyeli ve cidden dalga geçen entryler yazmışlardır, bu sivil, legal ve haklı tepki nedeniyle ece erken avukatını devreye sokmuş, değerli meslektaşımın talebi üzerine, biraz da ece erken'in sözlükte bahsi geçmeyi hakkedecek bir kişi olmadığı haklı düşüncesiyle ssg başlığa girişi kapatmıştır. aslında bu ece erken' in sözlükten görebileceği en ciddi tavırdır ama ece erken' in konuya böyle bakabileceğini şahsen hiçbir zaman düşünmedim.

herneyse, artık sözlük entry denetleme uygulaması daha kurumsallaştı, hukukçuların görüşlerini belirtebildiği bir platform oluşturuldu ve olayın üstünden de uzun zaman geçti, bu başlığın kapalı kalması onun çok güzel ama başka da bir özellliği olmadığını düşündüğüm bir insan olduğu gerçeğini yazma imkanından yoksun bırakıyordu beni, ki bu da hiç önemli değil, zira ece erken önemli değil benim için, sözlük'e bir şey olmasın.
  • bu kadının ünlü olma vasfını bilmiyorum. bana hiç bir zaman samimi birisi gibi gelmedi. adı geçince aklıma çocuğunun adını eymen tayyip koyması, saray yemeklerindeki uzun etek ve yelekli kadın sahneleri gelir. biraz önce de instagramda rast geldiğim bir paylaşımında süleyman soylu'ya teşekkür etmiş filan.
    ulan 2 gün olmuş dağ gibi adam vurulalı, instagramda fink atıyo. bu kadın eğer şimdi kendine kalan mirası kafasında hesaplamıyorsa ben de bu hayattan hiç birşey öğrenememişim demektir. adamı 18 yıllık karısından ve 2 çocuğundan ayıracak kadar güçlü bir aşk olsaydı herkesin savunduğu , inanın şu an bu yaptıklarını yapamazdı. aha buraya yazıyorum bu kadın bu olayları bile kendine reklam malzemesi yapacak ve 1 yıla kalmaz da adı birileriyle anılacak. duyacağız hep beraber.
    ailesine, çocuklarına ve eski karısına sabır dilerim.
  • konuyla ilgili naçizane teorim şudur. bu kadın ve gibileri güzel oldukları bilinciyle pohpohlamasıyla daha küçük yaşlarından itibaren beyin gelişiminden yoksun yetişiyorlar. küçük yaşında güzel ve estetik bir çocuk seven bireyler bu kadın gibileri ileriki yetişkin çağlarında elde etmek için envai çiftleşme dansı ritüeli sergileyip inanılmaz güçlerini kullanıyor. rahmetli kocası gibiler de hem para hem güç teklif ediyor.
    küçük yaştan itibaren her türlü ilgiyi dibine kadar gören kadın beyinsel gelişimden yoksun haliyle güç ve paranın kölesi olarak yeni hayatına merhaba diyor. ama bazı şeyler eksik. gerçek duygular, doğru ve adil düşünceler, doğru davranış şekilleri vesaire.
    sonuç bu işte. kime laf soksam derdiyle hırslarına yenik düştüğünün farkında olmayan, empatiden yoksun ve dünya kendi etrafında dönüyormuşcasına bir ruh hali. sen o kadar da güzel değilsin desen ömrü boyunca sana kin besler.
    debe editi: eminim bu entryleri okuyorsa kendinden geçiyordur bütün türkiye beni konuşuyor diye.
hesabın var mı? giriş yap