• (bkz: roger dean)
  • okan bayulgen'in avatar'a bok atmaya basladigi programdir. o burdan calinti, buradan arak, suradan ceplenmis diye camur atmanin geregi yok. "o gorsellikten cok etkilendim" diyenlere cevap vermek istiyor kendisi ancak avatar'dan etkilenen adam icin olayin gorsel iceriginden ote, o gorselligin o inandiricilikta nasil gerceklestirildigi, hangi tekniklerin kullandigi, nasil efektler yaratildigi onemli.

zamanin otesinden gelen edit: madem james cameron album kapagindan, noon universe'den gezegen araklamis, okan bayülgen de o filmde kullanilan efektleri araklasin da gorelim.
  • rönesans adamı nickli bir sözlük yazarının az evvel bir entrysinin okunduğu program.
  • i'm a slave for you isimli britney spears şarkısından arak bir şarkıyı an itibari ile söyleyen hatunu barındıran program.
  • birisi okan'a araklanmayla, esinlenme/referans almanin arasindaki farki anlatmasi lazim. sanki butun dunya mal, j. cameron super zeki, herkes filmi yedi bir tek okan yemedi cunku okan cok zeki... bu kadar bidi bidiyi, turkiye'de film yapildigi zaman herkes 'caldin ettin' diye konusuyor, buyuk giseli hollywood filmi olunca kimse konusmuyor gibi bir mevzuya bagladi... sonra mevzu baymaya baslayinca hop verdi playback'i, bu mu simdi yani? what's your point okan?

cok super eglenceli program.

son olarak, gayet orijinal, kimseden calinti olmayan, halis mulis turk yapisi bir film onereyim :
    (bkz: kanal-i-zasyon)

yanliz elestirmeyin bak kiziyor adamcagiz.

ps: yildo'nun bir an once sahalara donmesini istiyoruz.
  • sunucusu okan bayülgen acaba shepard fairey den izin almışmı görseller için de avatara bok atıyor ben avatarın savunucusu değilim fakat eğer bu tarz bir eleştiri yapılacaksa öncesinde hesap verilmelidir diye düşünüyorum!
  • şahsen yaklaşık 2 senedir yurtdışındayım ve hiç izlememiştim bu programı. türkiyede varmış gibi sürekli ağzında bi seks lafı var sunucuda. uzun yıllar okan bayülgen izlediysem de, çok yalan bir program bence. insanlara tanrılaştıracak şey lazım olduğundan, o yönde iş yapıyor (belki kasti, belki şuursuzca)
  • iyice sıkmaya başlayan program
  • saat daha 1.30 olmadan bitmektedir. (bkz: oha falan oldum yani)
  • "orospuluk"

ile

"kadının iç yapısını, bastırılmayı, kadın üstündeki baskıyı, tabuyu"

karıştıran bir adet izleyicinin telefon ile katıldığı ve bilinçaltını döktüğü program, anlayana!!
    daha açıkca yazamam, anlayan anladı, zira (bkz: götümüze girebilir)
hesabın var mı? giriş yap