• fbtv güzeli. müzik box isimli bir klip programı sunardı bir ara*

5 yıl sonra gelen edit: kendisi artık yeteri kadar meşur olduğundan foto linki vermeye gerek yok. endamını her gün ntvspor'da görebilirsiniz. kaldı ki google ve yandex bir tık ötede. (ne dilara gönder miş arkadaş 5 kişi mesaj attı "foto ölmüş" diye. biri ssg.)
  • halkın, vicdanın, aklın sesi olmuştur. şu konuşması için kendisine teşekkürler.. yıkın artık şu setleri, aşın artık şu bentleri..

link

edit: yargı dağıtmaya devam ediyor. afet bölgesinde, fahiş ekmek fiyatlarının hesabını fırıncılar odası başkanından soruyor. bizim adımıza, paragözlerden hesap soruyor. vallahi biz senden razıyız. link

ayrıca, ekmek fiyatı tavan ücreti belirli olan ve daha fazlasına satılamayan bir temel gıda maddesi. bu fırsatçılardan derhal hesap sorun. yargı göreve.

debe edit: halkin sesi olan gazetecilere, halkın teveccühünü gösteren herkese teşekkürler.

debe edit2: (bkz: #148889420)
  • doğruları söylemesi kanalın gücüne gitmiş, baskı yapmışlar, dilara ablamız da "sikerim sizi de haberinizi de" demiş, istifa etmiş.
  • yerine tuğba södekoğlu gelebilir. zira show tv için daha doğru bir isim olamaz.
  • omurga sahibi kadınmış, eğilmemiş. tebrik ederim.
  • bu ülkede sağcı ve solcu yoktur.
    namuslular ve namussuzlar vardır.
    kendisi bugün namusluların safına geçmiştir.
  • işler güçler'in konuk olduğu bayram karşılaşmaları programında sadi'nin naif şakasına gülüp geçmesi gerekirken, gergin bir teyze üslubuyla karşılık vermiş, lafı doğru dürüst anlamadan "neden küçümsediğimi düşündün?!!" diye çemkirmeye devam etmiş, konuyu gereksiz yere uzattıkça uzatmıştır. kendisinin sunucu onların konuk olduğunu unutup, devasa egosuyla ekranı kaplayarak tatsız tuzsuz bir ortam yaratmıştır. üstelik bu tavrını "öğrenciye takan gıcık hoca" tripleriyle ilerleyen dakikalarda devam ettirdiğinde sadi'nin efendi efendi cevaplar vermesi sayesinde program iyice rezil rüsva olmamıştır, sadi'ye dua etsin.

sonuç: böyle kültür, sohbet programları filan sunmasın. ntvsporda takılmaya devam...

(bkz: overrated)
  • istifa etmiş. kendi etmemiştir ama neyse.

yürekli kadın. verdiğin mücadele ve emek için teşekkür ederiz.

sana her yerde iş var.
  • öksürdüğü için neden kovulmadığını merak etmekten ziyade, öksürdüğü için rezil olduğunu iddia eden kafanın nasıl çalıştığını merak ediyorum ben... misal demin hapşırdım, 6 ay insan içine çıkarsam götüm.
  • "galatasaray'da 16 sakat, 15 de cezalı futbolcu var" dese gıkımı çıkarmam. öyle de tatlı bi insan.
hesabın var mı? giriş yap