• facebook'ta bir kızın fotoğrafı hakkında yorum yaparken tartışan ikilinin arasına giren diego'ya tartışmaya tutuşmuş taraflardan birinin cevabı. şimdilik internet dünyasında filiz sevişelimmi etkisi yaratmasa da pek yakında onu geçecek gibi. bana, hüseyin kaya mı diego mu diye kamplaşacağımız günler yakındır gibi geliyor. bir delikanlı abazan ile bir romantik abazanın çekişmesini zevkle izleyeceğim. bakalım hangisi yarışı önde bitirecek?

-your eyes are amazing (diego)
    -diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık

olaya müdahil olmak için tıklayınız

not: ukteyi mabl vermiş. (8 ay önce)
  • ne zaman görsem gülmekten öldürüyor bu replik beni...ahaha. kullanmak için can atılanlardan.
  • aynı tartışmada daha komik bir cümle varmış diyorlar. (bkz: ya işini iyi yap ya da give up)
  • girdiğim her ortamda, muhabbetin bir yerine sıkıştırıyorum bu cümleyi ama hiç kimseyi güldüremiyorum lan. tamam doğası itibariyle komik bir cümle, bi tebessüm oluşuyor tabii herkeste ama, asıl espriyi bilen çıkmadı henüz karşıma. bi de herkes mal mal bakınca olayı açıklamaya çalışıyorum, ki o da "fıkra anlatıp tepki alamayınca üstüne bir de fıkrayı anlatmak zorunda kalan adam"ın dramından beter yeminle. doğru kadını arar gibi arıyorum bu cümleye yarıla yarıla gülecek insanı.
  • yemin ederim, sık sık gördüğüm bu bkz'ı, diego lugano'ya yönelik bir spiker sözü zannediyordum. gözümdeki sahne şu: ortam gergin, futbolcular itişiyor filan, hakem kartı çıkardı çıkaracak, arkadan hışımla bu geliyor, spiker de bu lafı ediyor.
  • gelişen muhabbetin tamamını okuyup, arada ördekli mi kuşlu mu ne şapkasıyla "your eyes are amazing..." diyen diego verilen naif cevap. "abi niye böyle şeyler yapıyosun? aşkolsun sana" tadında. kafasında ördek olan adama başka cevap da verilmezmiş zaten. müthiş...
  • gökhan gönül tarafından da sıklıkla söylenmiş olabilecek söz.

(bkz: diego lugano)
  • uzun zamandır duyduğum ancak ne olduğunu yeni öğrendiğim hadise. doğal komik derler ya işte öyle bişey.
  • beta'da hizli oylama yapinca bu cikti. ne de hos olmus.

ek olarak, okuduktan sonra oy veriyorum arkadasim ne var yani.
hesabın var mı? giriş yap