• ilgili video

denizli’de otogardan taksiye binen ve pamukkale’ye gitmek isteyen suriye uyruklu 2 kişi, taksiye para vermek istemeyince çevredeki vatandaşlar tarafından tekme tokat dövülmüş.

edit 2: ; meğersem durum daha farklıymış, olaya şahit olan bir yazarın ifadeleri için (bkz: #85306459).
  • şaşırmadığım olaya sebep olmuş suriyelilerdir. sınır kapılarını açıp, 4 - 5 milyon suriyeliye "hadi istediğiniz şehirlere gidebilirsiniz" derseniz ülkenin ve toplumun düzeni bozulur. ekonomik kriz derinleşip, suriyeli nüfusu arttıkça bu tarz tepki patlamaları çok daha sık yaşanacak. kamerayı kullanan elemanın yaşadığı da anlık değil birikmiş öfkenin sonucu girilen sinir krizi resmen.
  • videoyu izlemedim ama çok rahatladım.bu mahlukların anırması kanıma dokunuyor.o yüzden içinde suriyeli olan videoları açmıyorum artık.güzelce dövmüşlerdir eminim.
  • şüpheli gözlerle baktığım video.

konu taksiciler olunca suriyeliler haklı bile olabilir. belki de taksici 50 liralık yola 200 lira istedi. tam tersi taksici normal fiyatı söyleyip suriyeliler çamura yatmış da olabilir tabii. bu iki kesimden her şey beklenir.
  • videoyu izledim. orada taksi şoförünün hakkını koruyan arkadaşıma bir yemek ısmarlamak istediğim olay.
  • 01:38 deki "amına kodumun hitler'i" güldürürken düşündürmüştür

edit: hitleri değil itleri diyormuş ama benim gönlüm hitlerden yana(bu da bir değişik oldu incili çavuşa döndük) demem o ki hitler daha komik
  • eğer etrafta hiç kimse olmasaydı muhtemelen parayı vermeyip bir de üstüne taksiciyi dövecek olan suriyelilerin dayak yemesini içeren video. paran olmayabilir o zaman binme taksiye kardeşim, bu ne rahatlık bu ne umursamazlık. sizi bu şekilde ülkenin başına bela edenleri bu ülke yıllarca sevgiyle anacak.
  • videoyu izledikten sonra 5 dakika ayağa kalkmadım düşerim diye. ayrıca suriyelilerden biri you are dedikten sonra ne söyleyecekti çok merak ettim. utanmadan simple present tense kasıyor bir de.
  • kendi ulkelerinde bu kadar hakkı olmayan multeciler türk vatandaşlarının bile gidemediği hatta yolunu bilmediği yerlere taksiyle gidiyor.
  • plansız programsız yaptığımız her işin sonunun bu şekilde olacağını düşünerek hayatımızı yeniden gözden geçirmemize vesile olmasını temenni ettiğim videodur.
hesabın var mı? giriş yap