• (bkz: rule 34)
  • özünde iyi bir insandır.
  • sempatimi kazandı tek videoyla, iyi mi!

berlusconi'nin izinden yürürse %50'ye yaklaşır oyları, peşinen söylüyorum. müslüman hıristiyan farketmez, akdeniz insanıyız.

yeter ki (video gerçekse) yalanlamasın.

davasını açsın, çirkinliği gözler önüne sersin, ama yalanlamasın.
  • gözümde yücelmiş parti başkanı.
    bir defa, şunu açıkça söylemeliyim, bu videodaki kişi asla ve asla kendisi olamaz. yakından görmüşlüğüm var, ne yürüyüşü, ne karşıdan duruşunun alakası bile yok. haydi ben yanıldım ve videodaki kendisi çıktı.
    diğer parti başkanları sevişmiyor mu merak ettim. ister evli olsun ister bekar.

haydi onu da geçeyim bir an için. böyle köhne görünümlü halılar ve dolapların olduğu bir yerde sevişecek kadar zavallı mıdır bir partinin lideri.

komplonun önde gidenidir, onu bilir onu söylerim.

dediğim gibi hadi ben yanıldım hepsi gerçek, o zaman soru değiştiriyorum, size ne lan, size giren çıkan mı var ?
  • kaçamak krizini ne yazık ki iyi yönetememiş siyasi parti lideridir. görüntülerin bulunduğu net sitesine mahkemeden hemen karar çıkartıp erişim yasağı koydurmuş *, sonrasında haberler ilgili yayın yasağı istemiş ve aldırmıştır.

türk halkının mantığı ters çalışır. bu eylemleri yapması tabiki doğal sonuçta bir özel hayata saldırı var *. ancak önce kameralar önüne çıkıp şöyle tutarsız bir haber sitesi *hakkımda bir haber yapmıştır. haber sitesinin haberciliği! ve habercilikten anladığı malumdur. konuyla alakam yoktur ve hukuki haklarımı kullanacağım dese şu an aldığı önlemler gerçek bir şeyin üstünü kapatmaya çalışılmaktan çok bir onurlu insanın savunması olarak algılanırdı.

bir an önce konu hakkında medyaya açıklama yapması kendi yararınadır.
  • başaramamıştır.

ulusalcı erkin istekleri karşısında bugüne kadar elinden geleni yapmıştır ancak son anayasa oylamasıyla beraber 170 yıllık ulusalcı iktidarı bir çırpıda ismini çizmiştir adını. artık akp iktidarını zorlayacak * isimler gerekiyor. şimdi kurultay yaklaşmakta ve bakalım kurultaya kadar daha neler * görecek şu fani gözler.
  • chpnin demirbaş başkanı beşiktaşta demirören neyse chpde de deniz baykaldır.
    kamera görüntüleri yüzünden başkanlık seçimlerinde bu sefer çok zorlanacak ve koltuğundan olacak zannımca. son olaylar onu gösteriyor. partinin içinde büyük çatlaklar var ve bu son olay zannımca parti içinden yapılmış bir olay deniz baykalın başkanlığını istemeyen chpdeki çatlaklar bu pis oyunu deniz baykala oynadılar deniz baykalın sağ kolu nesrin baytokuda istemeyen bu çatlaklar ikisinin adını anca bu kadar lekeliyebilirlerdi ve lekelediler umarız bu pis olaydan alnının akıyla çıkar deniz baykal. başkanlık gitsin ama bu pis olayı yapmamış olsun öyle umuyoruz.
  • bunca yıl sonra , iktidar sorunu olmadığı anlaşılan parti başkanı.
  • aktif siyasi kariyeri sona eren "lider".

teröre, hükümetin anti demokratik uygulamalarına ilişkin son derece haklı kimi eleştirileri, halkın mühim bir kesiminin "ulan adam çatır çatır doğruları konuşuyo aslında" noktasına gelmesine yol açmıştı.. bugün tahkir edilmesine sebep görüntüler kendisine ait olsun ya da olmasın komploya uğradığı muhakkaktır. (fikrimce, tartışılan görüntüler baykal'a ait)

gerek kayıt tekniği gerekse görüntülerdeki bayan siyasinin giysilerinden falan baykal'ın uğradığı aşağılık saldırıya ilişkin görüntülerin uzunca bir süre önce çekildiği ve saklandığı anlaşılıyor. o odalara o kameralar nasıl kurulur, bu görüntüler nasıl ve kimler tarafından saklanır?

tahminimce başka hesaplar için elde tutulan görüntüler ya yapılan bir operasyonla bir şekilde el değiştirdi.. (bu bence zayıf ihtimal) yahut beklenen zaman geldi. yani kanaatimce yüksek ihtimalle baykal'ın uğradığı komplo iddia edildiği üzere islamcı kesimin, akp yandaşlarının ürünü falan değil..
hesabın var mı? giriş yap