• deltafor siki mi daha güzel yoksa komando siki mi sorunsalını ortaya getiren oyun.
  • tüm zamanların en iyi strateji oyunlarından. bana göre bilgisayar oyunları dünyasında tüm tarzlar içerisinde üretilmiş en iyi 5 oyundan birisidir. sanat eseri niteliğinde görselliklere, muhteşem bir oynanışa, oyun dünyasında şimdiye kadar yapılmış en iyi müziklerden birisine ve tabi ki kusursuz bölüm tasarımlarına sahip bir daha benzeri gelmeyecek, çıktığından bu yana 8 yıldır her sene en az 2 defa ilk kez oynuyormuşcasına zevkle oynayıp bitirdiğim mükemmel oyun.

(bkz: deus ex)
  • vakti zamanında ankara maltepe pazarından almaya kalkıştığımda aldığım "abi komandolu yok ama liseli var hayvanlı var" tepkisi üzerine daha oynayamadan benim için bitmiş oyundur.gerçi daha sonra başka bir satıcıdan bulmuştum ama ondan da fifa çıkmıştı. *
  • ana fikri "sigara içmek öldürür" olan oyun. yere paket bırakıp uzaktan nazi şişlemeyeniniz var mıdır bilmiyorum. ben boş paket atıyordum, bok yoluna gitti hep teresler...
  • her hatırladığımda kulağıma aynı sesin çalınmasına sebebiyet veren oyun. "ein verletzter! alarm alarm!!!"
    o zamanlar rüyalarımda bile almanların göremeyeceği yerlere ceset taşıma telaşındaydım.
  • istanbuldaki bilgisayarcılara gelmiş olan oyun.. 3 cd imiş..
  • ayn felestaaaaaa! alaaaaaarm alaaaarm! seslerini hatırlatan nostaljik oyun. özledim bir bulayım da oynayım dedirtir insana.
  • "geçen gün comandoskinin başına bir oturmuşum zevkten sabaha kadar başından kalkamadım" diye iğrenç espirilere vakti zamanında vasıta olmuş oyun.
  • gelmiş geçmiş en iyi 5 bilgisar oyunundan biridir.
  • bu oyuna kadar nice oyunlar oynamış, bu oyundan sonra nice oyunlar oynamış biri olarak, benim için en iyi oyundur.
hesabın var mı? giriş yap