• güçlü insandır.
  • fıstık gibi maskeleri vardır yayvan gülümsemeli, hatta bazen kahkahalı.

"bir insan ne kadar mutlu görünmeye çalışıyorsa, bilin ki o kadar acı çekiyordur."
  • artık balatayi yakmis olduguna inanilmasi gereken insandir...
  • imrenilesi insan. böyle yetenek herkese nasip olmaz.
  • kurallara uyum sağlıyordur.
  • aynı zamanda yaşamın sırrına ermis insandır...
  • hayattaki her derdin tasanın bir bitiş tarihi olup biter bitmez yerine yenilerinin geleceğinin bilincinde olan inandır. hem eninde sonunda bitecek bir şey için neden kendimi paralayayım diye düşünür hemde hayat bu bunlar gider başkaları gelir bakış açısına sahiptir.

şöyle örnekleyeyim ; eskiden çalıştığım üniversitede odamın değiştirilmesi ve bana tahsis edilen yeni odanın ahırdan farksız olması, yönetimle aramdaki problemler gibi sebeplerle oldukça mutsuz olarak başlayıp ayunı şekilde bitirdiğim güne, "yahu akşam 4 de evimde kahvemi içiyor olmayacak mıyım ne takıyorum şurada geçireceğim bir kaç saati" mantığıyla yaklaşınca eskiden hiç bir şey yapmadığım halde bitap geldiğim evime bu düşünceden sonra geyet işlerimi gücümü yapomış olarak vefakat dinç halde gelimeye, kahvemi keyifle yudumlamaya başlamıştım.
  • hayattan biraz da olsa kazanıyordur. mutsuz olduğu için her dakika ağlayıp da daha fazla yitmek istememektedir. en iyisini yapıyordur. aferin lan ona.
  • bazı şeylerin çözümünün olmadığını, mücadele ettikçe daha da batacağını bilen insandır en basitinden. koy götüne der.
hesabın var mı? giriş yap