• ulan her şeyi de anlatmayın aq.
  • benim lan bu. gayet guzel her cisten sonra silerim tuvalet kagidi ile. tertemiz bir pipi, isedikten sonra kazara bacaklara akmayan uc bes damla sidik (boxer kullananlarin basina cok sik gelir bu, hele bir de dockers tipi pantolon varsa tam rezalet) ve pis pis kokmayan ic camasirlari icin hep beraber el ele! ulan utanmasaniz sictiktan sonra gotunu silen insan diye de baslik acacasiniz, nasil pis bir milletiz lan biz.
  • pipisini sildikten sonra elini yıkamıyorsa eğer bildiğin göttür.

edit: bu da başımıza kalmış.
  • çiş yapıyorsa pipisini silen, işiyorsa sikini silen erkektir.
  • bu erkeğin varlığından ve normal olduğundan hiç şüphe duymadım..

taa ki bir projede ilk ıslak hacim detayımı çizmeye davranana kadar.. pisuvarların yanına uygun bi yüksekliğe sıra sıra tuvalet kağıtlıklarını inci gibi dizip bitirdim detayları.. erkek mesai arkadaşlarımdan biri gördü sonra..

mesai arkadaşı (erkek)__ hahahaha pisuvarın yanında tuvalet kağıdı olmaz ki..
    sivitas__ niye yaa.. işemiyo musunuz o pisuvara..
    m.a. __işiyoruz??!!
    _____sessizlik______

"kağıtlık olmaz işte!" diyebildi nice sonra.. açtım çeşitli standart kitabına da baktım.. yok kağıtlık..

yani evrensel standartlar bile reddediyor bu erkeğin varlığını..
    belki don üreticileri alıyodur bi önlem.. bilemiyorum..
  • çiş çok steril bir sıvı olduğu için özel yapılmış çiş akıtan sarı musluğu ile ellerini yıkayan adamın eleştirdiği adammış. mesanede taze duran idrarın hijyenik olduğu doğrudur -sterilin tanımı biraz daha farklı galiba- ama yolda, yani aşağı üretrada ve varsa deride bakterilerle karşılaşması muhtemeldir. sonra iç çamaşırına bulaştığında zaten karanlık ve nemli olan bir ortamda bir sürü bakterinin ikametgahı olması da muhtemeldir. böyle bir erkek bu hijyenik sebeplerden ötürü silme veya hafif suya tutma işlemi gerçekleştirebilir, doğru yapıyordur. kokusu var, görüntüsü var daha bunun. pisuvara gidiyorsunuz tam basmanız gereken yerde kurumuş idrar lekeleri var. geçen gün baya bir tiksindim. daha adam doğrudüzgün donuna geri koyamıyor takımı, steril çişine kurban olduğum. kim bilir donu nasıldır. nerden geldim olm ben bu başlığa?
  • önemli olan nereye sildiğidir. tutup da dona siliyorsa bir anlamı yok, söyleyin vazgeçsin.
  • var böyle bir erkek. bizim şirkette güvenlik görevlisi olarak çalışıyor. muhtemelen donu kirlenmesin diye yapıyor bu eylemi. ha donuna gösterdiği özeni işine de gösteriyorsa güvendeyiz demektir, yok göstermiyorsa ben onun kafasına sıçayım.

zaruri edit: pisuvarda yanımda işedi oradan biliyorum, yanlış anlaşılma olmasın. *
  • olaya "silme işte donuna silinir o" penceresinden bakanlara pek bir şey anlatabileceğimi zannetmiyorum fakat yarrağı silmenin sevgiyle, oral seksle, sevgiliyle, tasavvufla, oturarak işemeyle alakası yoktur. kendine saygıyla alakası vardır. sidikli olmak ya da olmamak, mesele bu.

ayrıca silmeden önce dipten başa doğru sıkan erkektir.
hesabın var mı? giriş yap