• sevdikçe güzelleşen güzelleştikçe başkasına meyleden ve yine gittikçe çirkinleşen kızdır.
  • muhtemelen sevgilinizdir.

hepiniz bo derek'in yirmili yaşlarının başındaki hali gibi hatunlarla birliktesiniz sanki.
  • sözlük ahalisi sayesinde ne kadar salak olduğumu yüzüme vurmuş kızdır... ben sanırdım ki, hey yarabbi, ne cahilmişim, genel türk erkeği prototipi ne bulsa ziker affedersin; çirkin öyyyk falan der, kızların hal tavırlarından giysilerine, götlerinden gözlerine kadar her şeye kulp bulur ama yine de sevişmekten kendini alamaz; abazanlığı henüz evrim geçirememiştir çünkü... yanılmışım. çok yanılmışım. meğer bizim delikanlılar çirkin kıza el sürmezlermiş, hepsinin manken sevgilisi varmış, hepsi birer brad pitt'miş hemi de... uuu beybi!

kişilik, karakter, mizaç falan... bir şeyler ifade ediyor mu? yok mu? anladım canım... seni de arkadaki odun yığınına alalım, kışın yakacak olarak bir işe yararsın bari.

yüzeysellik kelimesine yeni açılımlar kazandıran herkese teşekkürlerimle!
  • sözlügün yaklasik %80 lik kisminin kendisinin (veya sevgilisinin) dünyalar güzeli bir prenses olduguna inandiginin ispati olan kizdir.

cesitli mecralar var sözlük yazarlarinin resimleri olan ve evet bakiyorum ben bu resimlere böyle de issiz gücsüz bos bir insanim. ama ne sanssa iste, o prenseslere hic denk gelemiyorum. bütün hatunlar bildigin standart ve hatta cirkin hatunlar. cipil gözler, sönük saclar, sekilsiz vücutlar, varligi yoklugu bir dudaklar.

buradan güzel prenses yazarlarimizi (veya sevgilisi güzel bir prenses olan yazarlarimizi) göreve cagiriyorum. lütfen cirkin insanlar hakkindaki parlak fikirleriniz kadar gül cemalinizi de insanlarla paylasin ki bizler de cirkinligimizi alip kendimizi evlerimize kapatip sizin güzel dünyanizdan uzak duralim.
  • eğer sevgilisi çirkin bulmuyorsa bu insanı -ki çoğunlukla bulmuyordur- 3. şahıslara diyecek bir şey kalmaz. yiyecek bir şey kalabilir.

mecnun demiş ya hani leyla'yı çirkin bulan kişilere; "siz bir de onu benim gözümle görün" diye. gönül kimi severse, güzel o'dur.

eğer ki hakkında cümleler üretmek için birini arıyorsanız: çirkin bulduğu bir kimseyle sevgili olabilen kişiden bahsetmelisiniz.
  • "ne cüretle!" hatta "ne cür'etle!!" diye haykırıp şrak diye bi tokat atın ağzına. anca rahatlarız.
  • belki iyi bir insandır.
  • sayesinde bakire ya da kaşar, motor, verici, muamelesi iyi, gideri iyi vs vs vs...... olduğumu, sevgilimi büyük ihtimalle one night stand'le bulduğumu öğrendim, ne mutlu.

bir insan ya güzel ya da çirkindir diyorsak sıradan insanların büyük kısmı zaten çirkindir ve çirkin erkek ve çirkin kadınların yani sıradan insanların işidir aşk, fashion tvmodellerinin değil.
  • çehresinin dışında geliştirebileceği bir beyni* olduğunu bilen kızdır.
hesabın var mı? giriş yap