• cirilciplak gormeden bir erkekle evlenmek kadar vahim sonuclar dogurmaz; kuku her kosul da var da pipi... ya yoksa?
  • aslında başlığın sadece kadın için olmaması gerek. çırılçıplak görmediğin partnerle evlenmek olması gerek. zira kadın için de benzer durumlar mevcut.

aynı şekilde beraber uyumadığın kişiyle de evlenmek konusu var. mesela düşünsene bi evleniyosun eşin sabaha kadar horul horul horluyor ve sen bundan inanılmaz rahatsız oluyosun.

ya da eşin duş aldıktan sonra evin içinde 3-4 saat çırılçıplak dolaşıyor ve sen bundan rahatsız oluyosun.

fiziksel görünüm dışında bir sürü etmen var ve bence “imkan varsa” en önemlisi evlenmeden beraber zaman geçirebilmek. tahammül sınırları test edilmiş olur.
  • eskiler bu riski almamak için oğullarına hamamdan kız seçermiş. tabi yine doğrudan muhatap olacak kişi görmüş olmuyor ama oğlan anası oğlu için en iyisini arayacağından hayal kırıklığı riski düşük. bir insanın bedenini sevecek hede hödö meriçleri için de iç güzelliği seçeneği mevcut tabi.
  • biraz risk almanın kimseye zararı olmaz, aynı risk karşı taraf için de geçerli, kadının sadece görmesi de yetmiyor, işlevsel açıdan sistemin simüle edilmesi falan filan....
  • şimdi çok büyük bir gerçeği açıklamak zorundayım. evlenmenin amacı 7/24 seks yapmak, seksten başka birşey paylaşmamak değildir. elbette cinsellik çok önemlidir ama tüm hayatınızı birlikte geçireceğiniz insanın karakteri, hayata bakış açısı ve aranızdaki ilişki çok daha önemlidir. ki göt, göğüs sporla, diyetle düzeltilebilir. götürürsün bir spor salonuna, diyetisyene artık allah ne verdiyse pilatesten, taş devri diyetine kadar herşeyi yapıp taş gibi olur kadın. en olmadı estetik yaptırır. çok mu zor yani? ama hayatın boyunca hiç anlaşamayacağın, hep kavga edeceğin bir kadını nasıl düzelteceksin?

kaldı ki olaya hep erkek bakış açısından bakılıyor. yani göğüsü götü görmek için al kızı götür havuz kenarına. bikiniden herşey gözükür. ama biz kızların durumu öyle mi? slip mayonun artık asla erkekler tarafından tercih edilmediğini düşünürsek nasıl anlıyacağız kiminki küçük kiminki büyük? ayrıca o'nu ne sporla ne de estetikle düzelttirebilirsin.
  • +kızımız sütyenini bi çıkarsın da, görelim memişleri.
    -oğlumuz da pipisini açsın.
  • olmamış, olmayacak şey değil. (tanıma bak hele)
    ama çiftlerin bir birlikte yaşama, bir cinsel uyum denemesi yapmadan evlenmesi de günümüz şartlarında boşanmak için güzel bir neden.

sadece kadın için değil erkek için de. karpuz alırken bile "kesmece mi?" diye soran milletin torunlarıyız.
    evlilikte kafa uyumu kadar cinsel uyum da önemli. mazruf kadar zarfa da bakmakta fayda var.

amaaa... ben bu erkek milletindeki kendine bakmaksızın mükkemmel vücutlu kadın arayışını anlayamıyorum.

yoo dostum yoo kezban değilim bildin mahmut ben... şahsen benim de götüm göbeğim yerinde, selülitim bile var. (sözlükte mal beyanı) (ama spora başladım sözlükçü kız)

bu sarkık meme, portakal popo edebiyatı yapanlar sanırsın ki birer brad pitt, birer orlando bloom. davul bile dengi dengine be.
  • beterin beteri durumlar da var elbet şu hayatta.

(bkz: bir kadını çıplak görmeden ölmek)

yani dert olmaması gerek.
  • bir süre sonra çıplaklığın da, güzelliğin de hatta sevişmelerin bile biteceğini bilmeyen... esas amacın aslında en güzel kadını değil de en iyi arkadaş, yoldaş olabilecek kadını bulmak olduğunu henüz öğrenememiş yazarların beyanları.
    (bkz: meriç entry'leri ifşa platformu)
hesabın var mı? giriş yap