• şimdiye kadar her duyduğumda gerçekten o manaya gelmeseydi benim şu yaşımda daha az uyku sorunu yaşayan bir insan olmama sebep olması gereken cümle.
  • -çıplak yatıyor olmam sevişeceğimiz manasına gelmez.
    *sevisecek olmamiz ciplak yatiyorum anlamina gelmez esasinda.
    -yatiyor olmam ciplak sevisecegimiz manasina gelmez.
    *ciplak olmam yatarak sevisecegimiz manasina gelmez o zaman
    -oku baban gibi essek olma.
  • -çıplak yatıyor olmam sevişeceğimiz manasına gelmez.
    +lan böbreği kaptırmışın hala sevişmektesin yiyişmektesin allaaan salağııı...
  • (bkz: germinal)
  • yeni nesil bilmez yıllar önce seren serengilin lafıdır bu .

biz emrah la * yatakta çıplak bile yatabiliriz. bu aramızda bir şey olduğu anlamında değildir, biz çok yakın iki arkadaşız " demiştir kendisi .
    var böyle durumlar şaşırmamak gerekir
  • haklı serzeniş. de kadın durduk yere niye böyle bir açıklama yapar. karşınızdakinin ne isteyip istemediğini anlamıyor musunuz len.

sonuç olumsuz olsa da güzel hareketler bunlar.. ilerlediğimizin resmi hatta. düşünsene hem çıplaksın hem kadınsın ve karşında nazik, anlayışlı yüce türk erkeği var. misal diyorum.

ayrıca bu bunaltıcı sıcaklarda döner ocağının başındaymışsınız gibi yatakta omuzlarda havlu, peçete ile çekici gelmiyorsunuz legolas.
  • gollum'un yüzüğü kaybettikten sonra bazı akşamlar kendi kendine mırıldandığı cümle.
  • bunu duyduktan sonra ruhumdaki tohumlar filiz vermelerini geciktirecek, vereceği ızdırabı düşünerek tüylerim diken diken olacak, kendinden geçmiş bir halde olan ruhum bende, muhayyilelerimi çoğaltan tarifi imkansız bir takım hülyaların doğmasına meydan verecektir.
hesabın var mı? giriş yap