• şu anda blogtv'de büyük ihtimalle fake bir yabancı kıza türkçe saçma sapan bir şeyler öğretmeye çalışan web cam yayıncısı.
    tam yatmak üzereyken takıldım.

http://www.blogtv.com/people/chymera

düzenleme: kız fake değilmiş abi. herif kıza bozkurt işareti falan yaptırttı. tarihi anlar yaşanıyor.

düzenleme 2: eheu. ehsu mseush. çsüıedo. eheh eheheheh eeeeeeee. blabla eeeeeeeeeeeeeeeeee. (ilk 5 dakikada 72 puan iq düşüş garantili)

dikkat ettiyseniz ilk açınca bir sinir basıyor bu ne lan falan diye ama daha sonra gülmeye başlıyorsunuz, bence o noktada daha fazla deformasyona uğramadan kapatın.

özet (tek bir resimde): http://bit.ly/iwgh8q

son düzenleme: abi adam okan'a çıktı...
  • "adam kürtajdan sağ kurtulmuş" denilecek cinsten bir insan.
  • 3000'e yakın kişi kitty'nin soyunmasını beklerken baş örtüsü taktırmış bir kişi. iki gecedir insanlar helak oluyor.
  • bir saniye boş geçmedi. content provider gibi adam.
  • bazı andavallıların algılayamadığı adamdır. milliyet.com.tr'lik yapacam diye adamı "kız tavlamaya çalışan mal türk" yerine koydular ya, yazıklar olsun lan. adam kayseri'de bir kamera bir mikrofonla undergroun show'un kralını yapıyor, bizi gece gece eğlendirebiliyor, bizim mal türk çıkmış reyting peşine düşüyor. canımsss.
  • "smoke is very killent" diyerek sigaranın ne kadar zararlı olduğunu hepimize göstermiştir.
  • önümüzdeki günlerde flash tv'de programı başlama potansiyeli olan çocuk. programın adı da kiti beri bah.
  • mınakoyim, chatroulette karı kız bizi gördümü direkt next'e basar, mis gibi hatunun katlandığı hatta orgazm olduğu adama bakar mısınız ya. yemin ederim ağlayacam şimdi. biri bu gerçek değil desin.
  • şakaysa da komik, gerçekse de komik. komik mınakoyim. kişneye kişneye güldüm. gülüyorum. asdgsdfhnadfnjg
  • havasını atmaktan geri kalmıyor: vi yuuz türktelekom internet. sekkiz... vantutrifor... eyt megabit internet.

bitirse de uyusak ahah

ek: chanel vs nokia ile koparttı.
hesabın var mı? giriş yap