• desteklediğim zamdır.
    her zaman söylerim, bazı insanlara bir şeyler anlatmak çok zor; ya hain diyorlar ya da terörist. o yüzden zamlar çok güzel anlatıyor bazı şeyleri. ben de uzaktan izliyorum.
  • bir kaz olarak devletime teşekkür ediyorum, tam ihtiyacım olan şeydi.

böyle millet varken yüksek katma değerli ürünler üretmeye veya akılcı ekonomik politikalar ortaya koymaya ne gerek var! para mı lazım, vergi artıralım, olsun bitsin.

t: devletin milleti uzun zamandır yolunacak değil, sikilecek kaz olarak görmesi eyleminin sonucudur.
  • para var ki veriyoruz vergisini.

halkın gözünün yaşına bakılmadan müteahhitlerin vergi borcunu silmek için yapılan ilave halk vergisidir.
  • güncellemedir o
    link
  • bir elmaya 15 bin bayılan malları gördükçe yetmez ama evet diyorum.

edit: gelen onlarca küfür mesajına toplu cevap vereyim. o marka sizin gibiler olduğu sürece daha çok keriz silkeler.. bu arada evet fakirim halen 3310 kullanıyorum ve mutluyum.
    vergiyi elestiriyorsan alma ulan gerizekalı beyinsiz desem anlamaz hastalık olduğunun farkında değil bu telefon değiştirme gösteriş çomarlılığının. çünkü çomar bu çözüm yok. hayattaki tek başarısı telefon değiştirmek olan bir ezik. başka vergilerle karşılaştırıp durumu carpitmanin anlamı yok. bu entry malum marka bağımlıları için girilmistir. gelen mesajlardan yerine ulaştığı da görüldü.
  • manipülasyondur o.
  • %100 zam yapıldığı günleri de görürüz insallah. bizim millet daha iyi zamları hakediyor çünkü.
  • arabama ortak olan devlet telefonuma da ortak oluyor.
  • -önceden vergiden dolayı 1 araba kendime 1 araba devlete derdik.
    -şu düzenleme ile 1 telefon kendime 1 telefon devlete diyeceğiz.
  • köyde kırsal da yaşayan malum seçmeni etkilemeyecektir, tuşlu telefon kullandıkları için sorun olmayacaktır. oyumuz akpye
hesabın var mı? giriş yap