• shiftdelete.net`te cok ilginc yazilara imza atan, genc oyun yazari. bir insan oyunlari bu kadar detayli nasil analiz edebilir hayret.
  • trgamer'dan sonra shiftdelete.net bünyesine katılmış ve şahsi fikrimce zeki, ince ve detaylı yazıları ile siteye kan katmış genç yazar.
  • mesleğine tutku ile bağlı olan, kanımca türkiye'deki en iyi oyun yazarlarından birisi. trgamer ve shift-delete'deki ilk dönemlerinde oyun kritikleri hazırlayan ancak şimdilerde önde gelen oyun firmalarının yapımcılarıyla ve geliştiricileriyle bizzat muhatap olup, röportajlar yapmış, kaliteli kritikler ve haberler sunmaya başlamıştır. son zamanlarda eskisi kadar (hatta hiç) oyun incelemesi yapmayıp "neden acaba?" diye sordurmaktadır.

bir isim karışıklığı ya da yanlış hatırlama değil ise bir dönem akşam gazetesinde de yazmıştı sanırım.
  • neden fenomen sayıldığını anlamadığım.
  • prof.dr. cem süer
    erciyes üni. fizyoloji abd öğretim üyesidir. fizyoloji adına üstattır,kendisinden fizyoloji,hekimlik ilkeleri,ülkemizdeki çeşitli aksaklıklar hakkında çok şey öğrenebilirsiniz.bulunduğu üni.(muhafazakar bir üni.dir) gereği dini anlayışı eleştirilmiştir. kendisi zannımca ateist olmaktan daha öte agnostiktir. önemli fizyoloji kitaplarının(bkz: guyton)türkçeye kazandırılmasında katkıları yadsınamaz. bırakın hayatını nasıl yaşarsa yaşasın,siz alabildiğiniz kadar bilgi sömürün bu adamdan.
  • çeşitli platformlar üzerinden dişi sineğe bile mesaj atan, önüne gelene yazan tip. technopattan da başka bir mevzudan kovulduğu düşünülünce uzak durmakta fayda var.
  • sosyal medyada insanların postlarını görüp altından fikirlerini iletmek yerine özel mesajla ne kadar kadın varsa musallat olan teknolojik bir kişilik. ben dahil tanıdığım üç kişiye daha (biri evli)* cevap attırana kadar darlamakla yükümlü. sanırım gaming camiasını tarıyor arkadaşımız.

technopat denen yerden atılma hikayesi de şahaneymiş.

(bkz: kendine haksızlık ediyorsun, sevişelimmi)
  • yeni düzenin modası "dijital linç" akımının kurbanı.
  • evli barklı, genç yaşlı dinlemeden erişimi olan her kadına yapışma yetisi olan bir şahıs. kendisinin bu konuda türkiye teknoloji medyasında şanı yürümüştür, ki kayıtlı delilleri de mevcuttur.

(bkz: seni sevişirken düşünemedim)
    (bkz: ayakların ne kadar da güzel)
  • atanamamış saldıray abi. ilk linç edildiği günü hatırlarım yıllar önce, "abi yapmayın yazık yine de adama" demiştim. sanıyorum o linçten sonra kendisine çeki düzen verecek, ama yok anam adam arsız çıktı. ikinci oldu üçüncü oldu dördüncü derken ipin ucunu kaçırdım ben, bu kaçıncı bilmiyorum.
hesabın var mı? giriş yap