• bence beyaz berelerimizi takıp inmeliyiz meydanlara. böylelikle daha çok ses getirecektir kampanyamız. sonra da gider, bi' başkasını zahmete sokmadan, kendi götümüze testere ya da tabanca sokarız. zevkli olur.
  • kampanyayı can-ı gönülden destekleyenlere geliyor benden:

(bkz: ben de senin burdan beynini sikeyim)

not: bak yine dayanamadım, bazı mal kesimlere şunları da geçmek/geçirmek istiyorum: burası ek$isözlük arkadaşım, milyonlarca insan okuyor burayı ve gencecik, körpecik, düşünemeyen, kuşbeyinli, saf her türlü insan var içinde (akıllı olanları saymıyorum) senin bu kendi içinde mantığa dayandırdığın mal fikirlerini okuyor binler ve noluyor biliyo musun? ne kadar ilginçtir ki etkileniyorlar ?? o yüzden şu içi boş beynini yorupta yazdığın şeyleri yazmadan önce bir daha mı düşünsen acaba? he?

not2: ulan kaç gündür birsürü saçma şey okudum ama yok bu çok fazla.

not3: trollsende trollüğüne vermiyorum lan.var mı?
  • birşey vereceğim lakin bunun kesinlikle omuz olmayacağı kampanya.

evet (bkz: yarrak var yer misin)

ve (bkz: sikerim ironini)
  • evet mahkeme önünde toplanan kalabalağın içine serbest bırakılsın!!!
  • canı gönülden desteklediğim kampanyadır. hatta bence 18 yaşından küçük olanlar, babası zengin olanlar, milletvekil ve bakan çocukları direk yargılanmasın. yargılansa da bi bok olduğu yok zaten. boşuna masraf.. hem bi tane kız altı üstü. bi tane kız için çocuğu üzmeyin...
  • desteklenmesi gereken kampanyadır. hatta devlet kendisine gitar kutusu yardımı yapmalıdır. ihsan abi ile ortak çalışıp ahlaksız kızlarla mücadele etmelidir.
  • destekledigim kampanya. hakettigi cezanin verilmeyecegini bildigim icin serbest birakilsin ki halk uygun cezayi versin diye dusunuyorum. psikoloji, pedagoji, insan haklari, demokrağğğsi diyenleri de elimde meşe odunuyla bekliyorum.
  • destek vermek yetmez, 18'i her geçtiğinde mahkemeye yollayıp yaşını 17'ye indirmeliyiz. çocuklar hep çocuk kalmalı çünkü. yaşını büyütüp asmamalıyız.

serbest bırakılırsa adaletin elinden alacağı cezadan daha fazlasını, yani hakettiğini, halktan alacaktır, o da ayrı.
  • "kafa kesse de insan insandır" , "hem hangimiz gençken kesmedik ki" cümleleri ne kadar anlamlı ise bir o kadar anlamlı olan kampanyadır.
hesabın var mı? giriş yap