• bencillik değilde farklı bir görüş açısı olduğunu düşünüyorum ben canerin.. özellikle sol bekte oynadığı maçlarda dikkat ettim sahanın bazı yerlerini görmüyor belki de göremiyor şöyleki;

rakip yarı sahanın ortalarında topla buluşup pas vermek için kafası kaldırdığı vakit baktığı tek bir nokta var: ceza sahası.. çok dikkat ettim hemen hemen her seferinde böyle.. yaptığı iş rakip ceza sahasının sağ ve sol çizgisi arasında kalan bölümdeki en boş adama pas veriyor.. kaç sefer aut çizgisine doğru tam karşısında 2-3 metre önünde bomboş bekleyen veya sıfıra doğru kaçan arkadaşları oldu görmedi.. hatta bir seferinde keita sinirden zıplamaya başladı ama yok görmüyor.. dikkat ettim özellikle mi atmıyor diye yok hayır kafası kaldırdığında baktığı yön ceza sahası sağına soluna bakmıyor.. sahayı tam olarak görmüyor.. böyle tuhaf bir özelliği var.. dikkat edin bir değil iki değil.. bek oynadığı zaman yapıyor bunu..

bence sahaya biraz daha hakim olması lazım pozisyon yaratmak için hemen ceza sahası içine top atmaya gerek yok..
  • çok yetenekli bir çocuk caner.

caner erkin ile ilk tanışmam fifa 07'nin menejer modunda olmuştu. o zamanki adıyla vestel manisaspor'da oynayan iki oyuncu, caner erkin ve nizamettin çalışkan bir dört-beş sene sonra overall olarak 90 hatta 95'i vuruyorlardı. arda'nın falan çok üstü yani.

cska'ya gittikten sonra bir süre adını duymadım.

ama adam galatasaray'da bir maç sol açık oynadıktan sonra fifa'da aslında çok abartılmamış olabileceğini gördüm.

bir kere adam hızlı, sol açıkta, yani istediği yerde oynadığında bencillik de yapmıyor, ortaları, kornerleri tam noktaya atıyor (sol bek oynadığı zaman nedense bu özelliklerin hepsi tersine dönüyor ama). şutları desen o da iyi.

galatasaray'ın kesinlikle elinde tutması gerektiğine inanıyorum caner'i.
  • 10 şubat 2010 galatasaray antalyaspor maçında takımının 3ncü golünü attıktan sonra kale arkasına kadar koşup tribünlere gösterdiği "aşağı doğru bakan sağ el işaret ve orta parmağını doksan derece kesen sol işaret parmağı hareketinden" sonra isminin üzerini çizmiştim.her attığı golden sonra bu hareketi yapıyor ve ben bu hareketi çarşı grubunun logosuna benzetiyorum.istediği hareketi çeksin,pozunu versin ancak maçın bitimine 2-3 dk var ve tur için 1 gole daha ihtiyaç var iken zaman kaybına neden olduğu için böyle bir bencilce davranışı yakıştıramadım.üstelik arda turan ve emre çolak o bölgeye koşarak kendisini zorla santraya davet etmişti.

18 şubat 2010 atletico madrid galatasaray maçında ise maç içinde yaptığı sorumsuz hatalar ile düşüncelerimi tam teyit etmişti ki hocası da görerek oyundan aldı.ancak çıkarken yaptığı afra tafralarla bundan sonra işi zor.
  • 18 şubat 2010 atletico madrid galatasaray maçı'nda maçın berabere gidişinden sıkılmış olacak ki önce madrid forvetine muhteşem bir ara pas kesmiş; ardından işi garantiye almak için geri depar atıp kendisi ile beraber üç kişinin tuttuğu bir diğer madrid forvetini topsuz alanda yere indirmiştir. akabinde serbest vuruş gol getirmiş, caner rahata ermiştir.

bir ümit kewell'i bekliyoruz.
  • hakkında iyi entry girdiğim andan itibaren kapasitesinin yüzde onuyla oynamaya başlayıp beni aleme rezil eden futbolcu.

edit: imla
  • gordugu kirmizi kart itibariyle, kazandigi kredileri yitiren adam.
  • galatasaray'ı eleyen adam olmuştur.
  • hoaaogguh**

2 dk sonra

houuaghuh**

şeklinde monologları olan futbolcu.
  • "hakem penaltı vermedi diye her kızan gidip rakibi tekmeleseydi, sahada futbolcu kalmazdı."

ahmet çakar, yarın birgün.
  • çocukken mahallede top oynarken bazı arkadaşlarımız yenilmeye yakın mızıkçılık yapar, ona buna sert girişirdi. bu da onun gibi bir şey. bu arkadaşımız, penaltısı verilmeyince kendini kaybetti ve maçı da kaybettirdi. galatasaray gibi büyük bir kulübün böyle amatör ruhlu-beyinli bir futbolcuya nasıl olup da kadroda yer verdiğini anlamak çok güç. yazık.
hesabın var mı? giriş yap