• burcucum'un iticiliğine rağmen dayanıp devam ettim ve bana bu yanlış soruyu sordu:

aşağıdaki takımlardan hangisi dünya kupası x grubunda değildir?(grubun adını hatırlamıyorum)
    a-şili
    b-almanya
    c-gana
    d-meksika
  • (bkz: sweat)
  • burcu esmersoy un iticiligini ona daha da itcilik katacak bir senaryo ile karsımıza cıkaran ve ters psikoloji ile ürün satmaya çalısmanın nasıl bişey oldugunu, ders kitaplarından cıkarıp bize uygulamalı gosteren rexonanın gereksizlik aymazlık ve pazar arastırmasından uzak tırıvırısı.
  • google'dan soruların cevaplarını kolaylıkla bulup 10'da 10 yapmanın mümkün olduğu yarışma. akabinde futbol profesörü lakabını almanız ve burcunun size içten samimi iltifatlarda bulunması da cabası.
  • bari soru ve cevapları doğru yapsaydınız dedirten site.
    http://yfrog.com/6bscreenhunter01jun231522g
  • burcu esmersoy güzel değil. bunu yeniden gördüm burada.
  • rezil site ve onun güzel oyunu. yalnız... midem kalktı desem kimler alınır bilmiyorum ama ortada duran çirkin bacaklı hanım feciydi. çok gıcıktı.
  • biz böyle bir konsepte uygun görsek halt yemiş oluruz ama burcu esmersoy kendisi bu seksist oyuna alet olmuş isteyerek.

"ben terletemezsem sorular terletecek"
    "futbolda bu kadar iyi olan biri başka nelerde iyidir tahmin edemiyorum"

hıhı ben yanlış anlıyorum.
  • 8. soruda kesinlikle hata var nitekim bana aşağıdakilerden hangisi 2010 dünya kupası c grubu takımlarından değildir diye sorduğu sorunun şıklarına 2 tane yanlış cevap koymuştu. işin ilginci yanlış cevaplardan birisi olan rusya dünya kupasında bile olmamasına rağmen soru bu şıkkı doğru olarak kabul etti. sırf onda on yapmayayım diye neler yapacağınızı şaşırdınız. değil mi kardeş?
hesabın var mı? giriş yap