• http://www.burcuterletiyor.com/

burcucum soru soruyor işte, şuuuuuuuuut ve gooool diyor, böyle garip bişi. sonracıma terleme konusuna gelecek olursa, o ayaklar bende olsa ben de kokarım lan.
  • kesinlikle doğru analizler yapıyor. beni "futbol fukarası" olarak tanımladı ve soyut sanatla uğraşmamı salık verdi. yapanın alnından öperim.
  • "hiç bir erkek beni bu kadar bekletmemişti" dediğinde kendimi bir şey zannettim.
    diğerleri hep çabuk oldu diyip moralimi bozuyordu.
  • lipton'ın şenay gürler ile hazırladığı her şeyi bilen kadın uygulamasından sonra bu da rexona'nın hizmeti olmuş. seksi kadın sizi muhattap alıyor, yeri gelince size sitem ediyor, sizden ilgi bekliyor. böyle siber işlere çok fazla itibar etmemek gerek. burcu esmersoy'un sesini işitince gerçekten onunla aramda bir ilişki mi oluyor? ayıp ama. simülasyon dünyası da nereye kadar. "bir sonraki soruyu hayranların için cevaplar mısın?" diyor. ulan hangi hayran? bizi kim ne yapsın.
  • bende 2.soruda kilitlenip kalan site. noldu burcu terleyecektik hani?

(bkz: pınar nooldu)
  • ancak iki soruluk terletebildi.
    2001-2002 sezonu türkiye kupası şampiyonu hangi takım diye sordu, g.birliği seçeneğini işaretledim dondu kaldı.
  • beşinci sorudan sonra artık daha soru soramayan site. burcucum bu kadar korkma haydi sor sor. monti ve orsi'yi sor, ilk ırkıçılık olayını sor, korner kuralı ne zaman koyuldu hadi soorr.
  • burcu'nun azeri kızı günel'in klibindeki halini ve bugün böyle terlettiğini düşünürsek, hadigeluzatma.com'daki hatunun geleceği daha parlak bence troll deyip geçmemek lazım sdlfkjsdflk. rabarba'nın görmemiş gibi kocaman kendini yazmasına da hiçbi şi demiyorum.
  • ilk bakışta oyun sandığım sayfa. termometre gibi birşey var, sürekli ilerliyor. amaç bunu durdurmak sandım. parfüme tıklıyorum olmuyor, memelere tıklıyorum olmuyor. meğersem yükleme barıymış.

(bkz: yaran yanlış anlamalar)
hesabın var mı? giriş yap