• -burası kasıyor msn var mı?
    -bearshare falan açıksa kapat ramden çok yiyo o.
    -oldu gaçayım ben..
  • sırasıyla yonja, 80630, ac90, alternatip, sosyomat ve facebook üzerinden kız/erkek kaldırmaya çalışan türk gencinin serzenişidir.

düdüt: evet, pardon, bir kaldırma platformu olarak ekşi sözlük'ü unutmuşum. aynı zamanda, ekşi sözlük üstünden de kız/erkek kaldırmaya çalışan türk gencinin serzenişidir.
  • kısık gözlerle bakıldığında "bursa kasıyor, manisa var mı?" gibi algılanabiliyormuş. onu gördüm ben.
  • devamında cam var mı sorusu gelir...
  • yeminle özledim şu cümleyi. öyle de bir geçti ki zaman.
  • bugün itibarıyla tarihe karışmış cümledir.. belki de dün, gecenin ilerleyen saatlerinde, son bir cengaver bu cümleyi kurdu, aldı o kızdan msn'ini, gururla uyudu.. ama bugün artık yok..

bu son cengavere de üzüldüm şimdi bak keşke skype falan isteseymiş. sen o kadar uğraş, msn al, sabah uyan dünyada msn kaldırılmış, cenabetlik resmen.
  • -burası kasıyor msn var mı?
    +var, http://www.msn.com/
    -sana girsin ahahah
    +heheeh süper, xcitlembikx....@hotmail.com
    -yettim.
  • günümüzde internet üzerinden hatun kaldırmayı töre bilmiş er kişilerimizin, erkekliğinin verdiği terbiyesizlikle "kasıyor" gibi romantik bir kelimeyi eklemeyi de unutmayarak, sarfettikleri önermenin replikleşmiş halidir.fakat erkek tarafında kasabilecek ve ya kasılabilecek bir çok aygıt bulunması, neresinin kasıldığını muamma haline getirir. "şu ana kadar olan ilişkimiz bir kasılmaya sebep oluyor, seni daha iyi tanımak ihtiyacı doğdu." manası da taşır bir bakıma, kasılma normaldir, yapar.
  • buna her şekilde abazanlık, asılmak vs demek için yine abazan zihniyetiyle düşünüp msn'ini verdiyse kesin verecek gibi bir anlayışa sahip olmak gerekiyor sanırsam. yoksa ciddi ciddi birisiyle msn'den ve sözlükten yazışmak arasındaki farkların (kişinin online durumunu görme, canlı konuşma, istediğin zaman blokeleyip kaldırma) hemen hemen hepsi olumlu şekilde msn lehine. hele ki uzun uzadıya giden bir sohbetse muhabbete msn'den devam etme eşiği bile söz konusu olabilir. ben de sıkılıyorum bir süre sonra, mesaj geldi mi gelmedi mi, sözlükten çıkmayı düşünüyorum, çıksam acaba mesaj atar mı, cevap vermeyince yanlış anlar mı? bir daha sözlüğe ne zaman girerim vs.

eğer bir gün seninle ben mesajlaşır da muhabbet uzarsa ve sen bu adam kimdir nedir diye benim entry'lerime bakarken bu entry'yi görürsen; lütfen kadın ya da erkek, baktın arkası geliyor muhabbetin, ben sırf bu gereksiz abazanlık önyargısı yüzünden istemeye çekinsem bile sen iste al msn'imi ordan devam edelim. edelim bebek oh bebek.

malum, burası kasıyo.
hesabın var mı? giriş yap