• insan olmadığına dair söylentiler var..
  • her konuda muhabbet edilebiliyor bu adamla, süper de zeki kanımca. o değil de çok iyi şut atıyor, bütün sahayı iyi görüyor. savunmak zorunda kalmak istemem.
  • enerjikliği ve konuşma kapasitesi ile radyoların kaçırdığı*; arada, "bütün kıyafetler 175 boyunda, zayıf erkeklere göre yapılmış, benim gibi iri adama göre bir sey yok" şeklinde yakınmalarına şahit olduğum*, bu aralar çok çalışmaktan cinnet geçirip kendini kesecek diye korktuğum, bir zamanların hızlı şairi*.
  • fm profili olsa desicions'ın karşısında 20 yazardı.
  • soğuk bir yaz akşamıydı, sarı sakallarıyla belirdi ortamda. fenerli olduğunu duydum, hemen kanım kaynadı. şimdi amsterdam'a gidiyoruz kendisiyle, fenerbahçe peşinde. hayat ne garip dedirtiyor böyle insanlar. bakalım daha neler görücez...
  • istatistiklerini toplasan benim bir 63te 5im bile degil.
    ama dir dir dir konusuyor yarebbim.
    buradan kendisine sesleniyorum, basketbol topuna ayakla vurmakla olmuyor bu isler efendiiii !

seviyorum kendisini.
  • her konuda * muhabbet edebildiğim, kimilerine göre eksantrik, kimilerine göre gurme... bana göre ise balkanlardan gelen gönül dostum. gelişmeleri öğrenmek üzere, sözü tekrar muhabirimize bırakıyoruz.
  • geleneksel basketbol zirvesi vol 31'de tanıştığım, bileği çok sağlam olup pick&roll sonrasında hiç acımadan çuf çuf şutları atan ve bu özelliğiyle rakip takımları çaresiz bırakıp takım arkadaşlarını rahatlatan güler yüzlü yazar.
  • geleneksel basketbol zirvesi vol 29a gelmis ve iyi basketbolu ile ovgu almistir. mac sonrasinda tisortunde olusan terden kalp ise bugunku maclarda takima ne derece gonulden destek verdigini gosterir gibiydi ya da degildi, bilemedim.
  • servis devamlılığı konusunda çığır açıp insanı zorla 5'ten 7'ye çıkaran yakışıklı genç. sabahları djvari enerjik sesiyle, yol ve hava durumunu sunma ihtimali dünya ortalamasının çok üstünde. ayrıca baya da zeki, sadece bi hafta sonu ayırarak teorik fiziğin bütün kuramlarını emerse hiç şaşırmam.
hesabın var mı? giriş yap