• çocuğumu keserek destek verdiğim protesto.
  • birincisi tuttuğundan olsa gerek devam edilen prostestodur. üçüncüsünü bilmem ama dördüncüsü taşla sopayla olur diyerekten iğrenç bi espriyle de bitireyim bari...
  • geniş çapta katılımcı ile başarı elde etmesini dilediğim protesto. sözlükte kimin ne yazacağına karışanlar bi gitsin de rahat edelim, 567890 yıl kafa izni alın mümkünse. tek bir entry'i sözlüğün ana konusu yapmak nedir yahu? ne var bunun arkasında, 'çok ahlaklı ve iyi aile çocuğu gözükeyim de kızların dikkatini çekeyim' motivasyonu mu yoksa?

'ay iyreeeennç' demenin ne anlamı var, biri bunu bana anlatabilir mi? iğrençse iğrenç amına koyim. hadi o adamın işi yok eğleniyo, sen de mi boşsun, işine baksana, kim ne yazıyosa yazsın, sana ne be adam!
  • bu protestoyu organize edenlerin kendi "kaliteli, ahlaklı ve ülkesine sahip çıkan" (ülkesine sahip çıkan ne demekse artık? sözlükle ordu el ele gibi bi istek olsa gerek) sözlüklerini kurup, orda kaliteli kaliteli takılmalarını tavsiye ediyorum. ben de onaylamadığım çok şey okuyorum, beğenmediysem kötülüyorum, o butonun amacı da o zaten, ya da hiç kaale almıyorum yazarın prim yapmasını istemiyorsam. protestoyu savunanların, sözlükten kötü etkileneceğini iddia ettiği yaş grubuna dahildim sözlükle tanıştığımda ve okuduğum hiçbir şey hiçbir şekilde etkilemedi beni bugüne kadar.

kaldı ki, artık hangi başlığı hangi yazarın açtığı şıp diye anlaşılabiliyor (uç başlıklar için geçerli tabi), görmezden gelmek deyimi de bu gibi durumlarda kullanılmak için uydurulmuş zannımca. o sahip çıkılması gerektiği düşünülen ülkede beğensek de beğenmesek de bu başlıkları açanlarla birlikte yaşıyoruz, bu insanları sözlükten ihraç etmek gibi masum (!) görünen bir isteği barındıran zihnin, daha geniş çapta nelerin hayalini kurduğunu düşünmek bile istemiyorum.
  • benim de katılacağım protesto. bu ne ya? ben ekşi sözlük'ün bana tapmasını felan bekliyordum. hala tapmadılar. hemen değişmesini istiyorum sözlüğün. benim istediğim gibi bi yer olsun hemencecik. sadece benim sıçtıklarım kabul görsün. zaten zorla getirilmişim buraya. her yazılanı okumak zorundayım. böyle eziyet mi olur? hemen değişmeli, hemen... ssg de tüm kontrolü bana versin. ben yöneteyim sözlüğü. kim uçacak kim kalacak ben karar vereyim.
  • sözlük karşısında oturma eylemi yaparak destek verdiğim protesto. yıllardır da yapıyorum zaten.
  • benim de aşağıdaki bkz.'la katkı vereceğim protestodur.
    (bkz: sol frame'de görmek istemediği başlığı gören yazar/#17543804)
  • böyle bir ekşi sözlük istemiyoruz protestosu 1 ile aynı zeka seviyesinde; tahammülsüzlük ve kendini sol framenin kahyası ilan etme sonucu gerçekleşen balon protesto.

(bkz: böyle bir ekşi sözlük istemiyoruz protestosu/@sasarim ben kedinin bulasik yikamasina)
hesabın var mı? giriş yap