• tasarım dehasını mazhar'ı maymuna çevirmek için kullanan hatun...

geçen yılki mfö konserinde adama zırh giydirmişti, konserin ortalarına doğru mazhar "biriciğim birtanem dayanamıyorum çıkarabilir miyim bu bok yiyeni? şeklinde sızlanmıştı.. bu sene de bu hannibal lecher ambiyansını uygun görmüş anlaşılan...

hayır mazhar'ın da artık bir şarkı 10 dakika geyik düzeninde pek şarkı söylemeyi becerdiği yok ama herhalde ağzının ortasına demir bastırılmış kostümün de fazla faydası olmaz duruma...

diyeceğim o ki, birisi biricik'i alıp bir demir atölyesine falan çırak verse, kadın zincir yapsa, nebliyim ferforje parmaklık üretse de kocasını rahat bıraksa...
  • bu geceki twitter incisiyle bana yeniden küfür ettiren kadın.
    "bjk lilar dekolte giyinmisler bizim sucumuz yok :))))"
    bari kadınlar yapmasın tecavüz şakası.
  • 'inşallah geberirsin' tonlamasıyla 'yemeğe kereviz koymadım' diyen teyze.
  • (bkz: maneater)

bukowski'nin hani bir öyküsü vardır, kadın adamı küçültüp küçültüp kendisine dildo yapar. tamam mazhar alanson asla gürbüz, boylu poslu, kıllı döşlü bir adam olmamıştı. ama adam giderek eriyip bitiyor. hem fiziksel hem manevi açıdan eski mazhar'dan eser kalmadı. küçük bir kukla'ya, biricik suden'in iplerini oynattığı, karnından konuşturduğu kucak üstü bir varlığa dönüştü. yıllardır kendi mirasından yiyen, giderek acizleşen ve paracı bir adam oldu çıktı. biricik'se her anlamda bayağı topladı bu süreçte. imajını, dünyalığını, egosunu bayağı doğrulttu.
  • sanırım bütün bir ülkeyi gerizekalı sanıyor. (hayır yanlış anlaşılma olmasın hepimizin dahi falan olduğunu falan iddia etmiyorum ama biricik abla'nın sanadığı kadar salak olmamız da bence ihtimal dışı)

kendisi beyoğlu'ndaki galeri baskınlarına istinaden, açılışta içki içen kişilerin mahalledeki kadınlara laf attığını ileri sürüyor. evet abla içeride sürrealizm konuşup dışarı çıkıp, 'offf anam o türbanın altında ne mallar vardır şimdi' demişlerdir' eminim. çok haklısın biricik abla'm.
  • yoko ono'yu sempatik gösterebilen bir kadın.
  • nedense güldüğünü hiç görmediğim, sadece mazhar alanson'un karısı olarak tanıdığımdır. cool olmaya çalışır bir hali tavrı vardır. iticidir zannımca. sanki şirin ediger ile oturup kahve eşliğinde çok rahat milleti çekiştirebilirmiş gibi geliyor. tehlikeli ikili olarak bile anılabilirler.
  • hemen her sosytetik gibi birilerinin kızıdır, niteliği olduğunu sanmıyorum.
  • gereksiz/berbat bir reklamın sinir/anti sempatik oyuncumsusu. hadi elalem diyalog yazamadı, reklamı düzgün yapamadı. bu kadar mı soğuk olunur. bu tv nun da ahlak anlayışına edeyim. len başka çift mi kalmadı. bi yanda kayahan ve yavrusu gibi kalan karısı oynar, bi yandan da bu. ne oluyo kuzum?
hesabın var mı? giriş yap