• nejat işler ile çıktıktan sonra şahan ile çıkarak aşka bakış açısını gösteren hatun. hayır kimse iç güzellikten bahsetmesin. şahan gökbakar ile diyorum bak.
  • bi resimde elemana vermiş alt duduşu. şahan da sündürüyo n'apsın. hakkı.
  • bana sanki şöhretin kestirme yolunu arıyormuş gibi gelen hatun. komedyenlere de fazlasıyla ilgili. hanım kızımız bu hızla, yaşasaydı ismail dümbüllü'ye kadar gider kavuk fantazisi yapardı tahmin ediyorum.
  • vatan gazetesindeki 2. veya 3.karede direkt olarak kameraya bakmis gibi geldi bana. - sahanla gidiklasirkenki haberden bahsediyorum.-
  • ejder kapanı filmindeki hard performansından sonra "çok hırpalandım biraz da soft takılayım, ben de gerdanım öpülsün ruhum okşansın istiyorum ama o şapka ne allah aşkına" diyen hatun.
  • bu hatun için attan inip eşeğe binmiş falan diyen terbiyesizler var ya..
    onları hakkaten eşekler kovalasın.

kendileri hangi zavallıların bindiği eşek oluyorlar acaba..
  • yaptigi secimin niye bizi bu kadar ilgilendirdigini anlayamadigim kiz. kolayca paragoz, para icin veriyor hatun diye yaftalanmis.
    kadinsaniz bu, burada kacinilmaz.
    iki hafta once bunun ya para biter kadin gider (bkz: defne samyeli) versiyonunu da gormustuk.

berrak gibi bir kiza alttan alta yaftalayan -para icin seks yapan kadin- bu arkadaslar mesela konu deniz baykal olunca, ozel hayat, hic etik degil diye yorum yazabilirler. eksi sozluk bu sasirmamak lazim. cifte standart konusunda himalayalar'a bayrak cekebiliriz toptan.

recep ivediklere katlanamiyorum, sahan'dan tv8 zamanindan beri hoslanmam, ben zaten okan bayulgen'i de sevmem ama berrak tuzunatac'in kimi opecegi beni zerre ilgilendirmez. onun zevki. cani istedi, optu diye bunu para icin yaptigini ima etmek kime duser? ayrica, acliktan agzinin koktugunu, parali bir herif aradigini da sanmiyorum.

mesela nejat isler vaktinde bunla suclanmamisti. sevval'den sonra berrak'a gectigi icin aklimiza nejatcigimiz islercigimiz, acep berrakla -kendisi oldukca zengin bir aileden gelir- parasi icin mi beraber demek gelmemisti. at ve esek arasinda bir secim yaptigi da belirtilmemisti. lakin kendisi bulent ersoy ile birlikte olsa direk varacagimiz sonuc para para para olacakti.

sorun guzellik mi cirkinlik mi, kadinlik mi erkeklik mi bilemiyorum. bu cifte standart kime neye gore isliyor anlamiyorum.

kimin adami kime gecer akcedir? kime gozu kapali verilir?
    kim attir, kim esekttir?
    varsa bir standart bunu bir belirleyelim, gozunuzu seveyim.
  • "sevgili tercihinde gülşen midesizliği"ni egale de etmiştir. tebrik edip başarılarının devamını diliyoruz kendisine: http://twitter.com/morfling/status/18522897971
  • "nitekim ruhlar aleminde de yaşamıyoruz kadının dış görümüne de önem veririm ben diyen" recep ivedik akla gelmiştir.
  • bu hatunun şahan gökbakar'la sevgili olmasını paraya bağlamayı saçma buluyorum.

sonuçta hatun, ilişkilerinde sırf paraya önem veren biri olsa, aynı derecede zengin ama daha yakışıklı/kültürlü/zayıf birini de rahatlıkla bulabilecek güzellik ve kapasitede. bu sebeple "paranın gözü kör olsun abi yeaa" geyikleri yapan hemcinslerimin tamamen yanıldığını düşünüyorum.

sizin paranız da olsa bi cacık olmaz gibi geliyor bana. valla olmaz lan! gene bi bahane bulursunuz yaşadığınız yalnızlığa.
hesabın var mı? giriş yap