• tamam senin vergini ayırıp duble yola yatırırlar dediğim önerme.
  • o kadar insan restoranlardan, otellerden allahın her günü artık toplayıp sokak hayvanı beslemeye keyfinden ya da geri zekalılığından çıkıyor, di mi sayın vergili?
  • bencil bir varlık beyanı. doğru ama o ve onun gibiler sümeyye'ye at alınsın diye, emine hanım mangoyu kurutup saklasın diye, tayyip hergün bıldırcın yesin diye vergi veriyor. bir köpeğin günlük ihtiyacı ile aksaray'ın 1 saatlik elektrik giderini mukayese edemeyen vicdansızlar utanmadan buraya bu fikrini yapabiliyor. vay be. bunlara da insan diyorlar.
  • bu ülke, bu tiynette ki kişileri besliyor. 3 5 sokak canlısını mı beslemesin.
  • bazıları keşke sokak hayvanları kadar olabilse de asıl onları vergilerimizle beslemesek diye düşündürmüştür.
  • çok derin düşünülmüş bir fikirdir. başıboş hayvan düşmanlığına katılmasam da destekleyici fikirlere katılıyor, ve arttırıyorum: insanlar açken saray yapmak neyin nesi? sarayın etrafındaki 2 kilometrekarede belki 1000 suriyeli sokaklarda yatıp çöplerden yaşıyor. ama selçuklu kapılarıyla tranformer robotu ve dino the melo ayrı bak, sayesinde ankara bir dünya şehri oldu.
  • benim vergimle beslensin, hatta ben vergimi sokak hayvanlarına vereyim. beni soyup soğana çeviren arsız madrabazlara ve neyi desteklediğini bilmeyen gerizekalı yancılara kafam girsin.
  • tamam, sen sokak hayvanları için vergi verme ama ben de cami yapılsın diye vergi vermiyim.

buradan kazanacağım parayla ben sokak hayvanlarını bırak, amazon'daki hayvanlara bile komple bakarım zaten,.

oldu mu kuzuciğim? hadi naş...
  • süper öneri. bir form dolduralım. herkes vergisi ile ne yapılabilir ne yapılamaz işaretlesin. ona göre kullanılsın vergilerimiz.

yalnız demedi demeyin, sokak hayvanları bonfile ile beslenirken rte, başbakan, bakanlar renault clio kullanır.
  • benim vergimle tüm hayvanlar beslenebiliyorsa beslensin.
hesabın var mı? giriş yap