• büyük habercilik örneğidir. inanılmaz bir fotoğraftır.

vakit gazetesinin yarınki flaş haberide elden ele dolaşan aşağıdaki fotoğraf olacaktır. hükümet sarsılacaktır.

ne günlere kaldık yahu.

işte varan 2 fotoğrafı. ekşi sözlük farkıyla.

biri recep bey, peki ya diğeri?

http://yfrog.com/42ajdar2j
  • bu tür haberler neden hep sabaha karşı veriliyor ben onu anlamıyorum.
  • keşke baykal'ın videosu ile karalama kampanyanı zirvede bıraksaydın vakit. bu haber olmamış. yüzüne gözüne bulaştırmışsın.

ayrıca şöyle bir güzelliği var haberin, demek başbuğ öyle temiz bir adam ki ancak böyle sikimsonik bir fotoğraf ile bok atmaya çalışıyorlar.

teşekkürler vakit.
  • normal bir durum.

benim de liseden iki sınıf arkadaşım pkk sempatizanı. bir tanesini çok severim ama adam avrupa'da her türlü pkk toplantısına katılıyor. diğerini ise hiç sevmem, türkiye'de her boku yiyen sempatizanlardan, akibetini bilmiyorum. ikisiyle de geçmişe ait tonla fotoğrafım vardır herhalde.

ne oluyor, ben şimdi skandala mı karıştım?

türkiye'de yaşıyorsunuz lan. çocukluk arkadaşınız terörist olabiliyor, liseden yakın sınıf arkadaşınız sonradan sapıtabiliyor veya herhangi bir ortamda içki içip muhabbet ettiğiniz ve bir daha yüzünü görmeyeceğiniz adam pkk'lı çıkabiliyor vb.

mal bulmuş mağribi gibi sevinmeyin hemen. türkiye gerçeği bu, iç içe yaşıyoruz. tam olarak "kardeş kavgası" işte.

bu fotoğraftan adam suçlamaya çalışmak çirkinliktir.
  • nefret ettiğim halde, asker ocağında bir karakolda, pkk'nin önde gelenlerinden birinin akrabasiyla birlikteydik. kendisi de sanırım bir şekilde ilişkiliydi. gayet de iyi muhabbetimiz vardı. arkadaştık, ayrıldık aramadım hiç. yanyana fotografımız da var.

insan ilişkileri için fotograf ölçü değildir.
  • kıssadan hisse anlayacağımız: diyarbakırlı ya da başka bir ilden herhangi bir kürt ile arkadaşlık kurarken önce hakkında istihbarat çalışması yapıp pkk'lı olup olmadığını araştıracaksınız.

vakit gazetesinin haberinden bu anlaşılıyor.
  • haberleri zaytung'dan daha sallama yazan bir sitenin haberi.photoshop'u paintle yapmışlar tipe bak hele.lan ne kadar işsiz güçsüz adamlar var resmen milletle taşşak geçiyorlar,sizin aldığınız alacağınız nefesi sikiyim ben
  • epic failin tanımı. fotoşopu sanırsam forumlara baka baka apo, hasan ve ali içerideki odada yapmışlar.

ayrıca; ulan haberin ima ettiği şey bir tsk - pkk bağlantısı. hem de en üst düzeyden. böyle karanlık bazı bağlantıların olduğu bence gerçektir.
    ama direkt tsk'nın başı yürütecek böyle bir derin bağlantıyı ve bunu emrindeki eğitimli yüzlerce subayla değil, kendi oğlu üzerinden gerçekleştirecek. olm salak mısınız lan cidden?

hepsini siktir et de; bu arada ben bu seviyesizlerden "iki erkek bu kadar samimi. dikkat çekici. biri de çıplak hatta. vehehhehöhö şululup şululup" tadında bir eşcinsellik yalanması beklerdim. onu atlamışlar. hem şaşırdım hem üzüldüm. bir problemleri mi var acaba?

e mübarek 3 aylar; belki ondandır.
  • başarısız bir homoerotik çalışma. elemanlar fena değil ama. ikisinin de gideri var.*
  • tazminat ödemekten imanı gevremiş gazeteye yine yüklüce tazminat ödettirecek haber. lan insan inadına böyle yalan haberler yapıp, ondan sonra nasıl başbakana çemkirir "bizi tazminat manyağı yaptılar. kurtar bizi" deyu? hay sizin zihniyetinizi ben. müstehak mı? hem de nasıl.. öyle bir basın özgürlüğü yok.
hesabın var mı? giriş yap