• (bkz: çatmak)
    (bkz: çakmak)
  • yazılarıyla insana hiçbir şey kazandırmayan köşe yazarlarından yalnızca biri.

(bkz: köşem var yazı-yorum)
  • yazinin basligini okumamla birlikte icimde bir takim duygular kabartan, heyecandan elimi ayagimi kitleyen, yaziyi okuduktan sonra da uykumu getiren sirine.
  • ben de çakmak isterim kendisine. 9 maddenin biri neki, 9 maddenin hepsini ben kullanırım. hem de çakmak ile doymam. kuziciğim. ha kuziciğim?

"neconun kızısın ayşe.. haşmet ' le çıktın ayşe.. hıncal uluç sana destek oluyor ayşe..."*
  • tebrik ediyorum kendisini. daha öncede dile getirmiştim; tutamıyorum kendimi ama dünyanın en zeki kadını, ee tabii eğitiminin, yıllanmış gazetecilik tecrübesinin de etkisi var. aile içi eğitimi saymaya cüret bile etmiyorum. hep bir üst sınıf.. bir kendisi bir hülya avşar zaten bu hayatta.

baktı ki ağustos'dan beri kendisi hakkında bir şey yazılmamış, asla varlığını kabul edemediği sözlükte; bana çakmak isteyenler için bıdı bıdı diye kimsenin bilmediği sırlar dökmüş ortaya.

hadi yine iyi bak ard arda kaç entry gelmiş, sol frame de adın anılmış.

evet sazanlıyorum yazısına, görüyorum blöfünü!
  • en fazla "how to become a hacker", "how to become ceo" rehberleri kadar vaadini tutabilen bir rehbere imza atmıştır.
  • tez zamanda çakmak sozcugunun mecaz anlamini ogrenmesini umuyorum. yazik lan? hic arkadasi filan da mi yok bunun uyarmak icin ?
  • sözlükte bu kadar yorumdan sonra sanırım hıncal uluç bir köşe yazısı da bu hanım kızımız için yazacak. ama yazısından anladım ki dalga geçer gibi görünse de durumu çok içerlemiş. yazık ya, kıyamam. uğraşmayın kızla. kocaman diploması var onun tamam mı. bileğinin hakkıyla köşe yazarı oldu zaten. çekemiyorsunuz dimi pis mastürbatörler.
hesabın var mı? giriş yap