• kurtlar vadisi gibi, hayranlarının dizideki karakterler için facebook aracılığı ile yaratıcı etkinlikler düzenlediği dizi.bunlardan birkaçı şöyle;

behlül bekarlığa veda partisi
    beşir'in 40'ı ve 52'si
    bülent ziyagil'in milli olma töreni
  • buyrun 75. bölüm sesli fragmanı

--- spoiler ---
    beşir "lütfen evime götürün beni..." diyor. sanırsın o köşkün kırk yıllık sahibi... hangi ev beşir, hangi ev? "köşke götürün." desen anlarım da böyle o evi sahiplenmeler falan...
    --- spoiler ---
  • yeni katılan sema adındaki hizmetçiyi takdir ettiğim dizidir. kadının umru değil bihter, behlül, adnan, nihal... hatta meslektaşları ile umrunda değil kadının. nesrin, rıza, beşir falan sallamıyor kadın. çay getir, boşları götür, çamaşır yıka, bulaşıkları makineye at... kadının salladığı yok. kadının derdi bu değil ki... kira vermiyor, fatura ödemiyor, alışveriş yapmıyor, ekmek elden su gölden... kadın felsefeyi kapmış yani. evden kovulanlar şu hizmetçinin onda biri kadar olsalardı el üstünde tutulurlardı. oysa onlar hala behlül - bihter - nihal üçgenini çekiştiriyorlar... lan size ne bee... sizin 'yukarıdakiler'i konuştuğunuzun onda biri kadar sallamıyor sizi 'yukarıdakiler'... "firdevs hanım bugün şöyle yaptı, bihter hanım bana böyle kızdı..." bilmem ne diyorsunuz, sanki onlar "cemile'nin bugünkü çay servisini beğenmedim, beşir'de bugün bir haller var, süleyman efendi şayeste'ye niye kızdı?" diye sabah akşam sizi konuşuyorlar. kovuldunuz, hala köşk ahalisinin dedikodusunu yapıyorsunuz... konuşacak şey mi bulamıyorsunuz, anlamadım ki? ne bitmez tükenmez köşk ahalisi muhabbetiymiş arkadaş.
  • içimi saran büyük heyecanın müsebbibi. acaba yarın da bihter ziyagil'in sesi yan komşudan dalga dalga yayılacak mı.
    aletler hazır desibel ölçümü için sizi bekliyoruz bihter hanım. size güveniyoruz.
  • herkesin nefret ettigi, ay cok salak ya diyip durdugu ama oncesinde sonrasında izledin mi diye dedikodusunun yapıldıgı bol gogus dekolteli bol gogus kaslı dizi...
  • 74.bölüm sonrası optik vitrinlerinde görülebilecek ilan için;

(bkz: mahkeme gözlüğü geldi)
  • nihal, hala yapraklardan bi bağlantı kuramadığını ayan beyan göstermiştir. sözlük ahalisinin nihal hakkındaki düşüncelerinin ne kadar doğru olduğunu özür de dileyerek kanıtlamıştır.
  • ''firdevs hanımın canı cehenneme!''

altyazılardan fırlamış gibi behlül... çok çılgınsın meen!
  • geçen haftaki "çılgınsın meen" tribinden sonra bu hafta da "firdevs hanımın canı cehenneme!" beyanında bulunan ghetto kaçkını behlül iyiden iyiye köşeye sıkışmaya başladı, yatsın kalksın nişanlısının zeka seviyesine şükretsin.
hesabın var mı? giriş yap