• an itibariyle bihterin , kafası kadar meme ucunun alenen gözüktüğü dizidir. diziyi izletmek için yapmayacakları şey yok anladım artık. biraz daha düşerse reytingler neler olur acaba?
  • bihter'in otel otel dolaştığı dizi

-kanlıca'dayım serdarların otelde..

(bkz: serdar bilgili)

(bkz: a'jia)
  • hamilelere sadece alkolün değil kahvenin de yasak olduğunu bilmeyen senaristlerin dizisi.
  • --- spoiler ---
    firdevs hanım, çetin özder'in odasında arkası dönük aynaya bakarken elbisesini düzeltti ya, elbiseyi çıkarıyor sandım. yapar mı yapar, ahha haa.
    --- spoiler ---

adnan'ın iki dakika vakur olduğu dizi.
  • --- spoiler ---

-viyana gecelerine akmıştır onlar.
    -ahahahahahahahahahaha....

?

--- spoiler ---

firdevs o nasıl bir elbisedir? o yaşta bir kadına nasıl yakışabilir? bihter, peyker, nihal... hepsini toplasan bir firdevs etmez valla, seviyoruz ailece.
  • --- spoiler ---

firdevs hanım adamı gaza getirip kendine evlenme teklif ettirerek, manipulatiflikte son noktayı koymuştur. vay be!

--- spoiler ---
  • çuval giyse yakışır denilen firdevs hanımın siyah renk koroplast marka bir elbise giydiği dizi. fakat yakışmış evet. o da yakışmış!
  • 1 nisan 2010 tarihli bölümüyle türkçe'nin içine eden dizi olmuştur. adnan bey'den duyduğumuz "en azından birimizin keyfi yerinde hiç değilse" gibi anlatım bozukluğunun daniskasını barındıran cümleler, çetin özder'in "refüze edilmesi" gibi melez bir dilin nadide örnekleriyle renklenen replikler...
  • atasozlerini yalanlamakla mesgul..

--- spoiler ---

terzi kendi sokugunu dikemez derler de,
    bizim terzi firdevs kendine gelinlik dikti..

--- spoiler ---
  • stil danışmanları robottur.
hesabın var mı? giriş yap