• an itibariyle nihat'ın pembe panter'e dönüştüğüne tanık olduğum. garip bir sempati yarattı nedense?
  • --- spoiler ---

gün gelecek herkes hilmi önal kimmiş öğrenecek.

--- spoiler ---

(bkz: bu sefer güldürmedi)
  • bihter'in iphoneu kıdrıktan sonra nokia n97ye düştüğü gözlerden kaçmamıştır. evden uzaklaştıkça fakirliyorsun bihter !
  • nasıl bir dizi hala anlamadım ben. bihter ile behlül yine dört ayak üstüne düştüler. düştükleri yetmiyormuş gibi bi' de haklı konuma geçtiler. vay arkadaş ya. şunlarının yaptıklarının üçte birini ben yapsaydım eğer mahallenin 500 metre yanına yaklaştırmazlardı; evime giremezdim amınakoyım. hay allah.
  • son bölümüyle kadınlar her zaman haklıdır teorisini ispatlayarak artık kanun olduğunu göstermişlerdir bizlere.

--- spoiler ---

ulan karı adamı yeğeniyle aldatıyo, arka odada, bahçede falan sabaha kadar bafi yapıyolar lan, ne gururundan bahsediyon allasen?!

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

hadi nihal bayılabilirsin. ailecek heyecanla bekliyoruz. kırma bizi.

--- spoiler ---
  • nihal karakteri kadar enteresan bir karakter yok şu dizide. " nişanlım " diyince bile insanın tüyleri diken diken oluyor.öyle bir sevgili, nişanlı düşünün ki sizin yüzünüze bile bakmıyor, sizinle vakit geçirmemek için türlü numaralar yapıyor ama siz hala müthiş saflıkla büyük aşk varmış gibi ona sıfatlar yakıştırıp ve onunla hayaller kuruyorsunuz. tamam o kadar aşık ki aşk gözünü kör etmiş diyelim ve diyelim ki karakterlerin ruh hali kitaptakini yansıtıyor falan filan ama 21 yy'da teknolojinin, bu rahat ve sözüm ona avrupai hayatın yaşandığı bir yerde ve döneme uyarlanan eserin bir zahmet azıcık da kişiliklerini de yansıtsalardı.
    zira, bu dönemde istanbul gibi bir yerde, özel okullarda okumuş, kalbur üstü bir hayatla istediğine ulaşabilen insanlarla haşir neşir olan bir genç kız hayatta bu kadar konsantre salak olamaz.
  • --- spoiler ---

ve
    "behlül gelsin" ile ednan yıkılır. şu nihal karısı bayılıp düşerken bir de adam gibi düşüp kafasını falan yarsa ya!

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

biri bana gelsin o da sensin behlül dedi nihal ve ednen derinden yaralandı.

--- spoiler ---

hay koyacağım birtane de ben şimdi. ulan kedi olsalar bu kadar 4 ayak üstüne düşmezler anası ya.

(bkz: 4 ayak üstüne düşmek)
  • behlül sen ne biçim adamsın ya, amcanın karısıyla orda burda oynaşırken iyi oluyosun, seni bırakmam oluyosun, çok seviyorum oluyosun. olay açığa çıkınca yusuf yusuf oluyosun ama. şımarık züppe. nihal sen de kafanı mı kırcan, boynunu mu kırcan bi geber git yaa. off içim şişti bea.
hesabın var mı? giriş yap