• hasan şaş'ın 23 yaşındaki halinden öte olmayan futbolcudur.

(bkz: overrated)

edit:
    çok çalıştı, hımbıllığını giderdi ve başarılı oldu. net...
    helal olsun...
  • bir an önce türkiye'den ayrılması gereken futbolcu.bu kadar bokçuluğa katlanmak kolay mı amına koyim.kendi takımının taraftarı bile 45 dakika top oynamadı diye neler diyor adama.makine ya bu.
  • canımızdır, kanımızdır ancak elano'yla aralarında ne problem olduğunu merak ediyorum.

çok müsait pozisyonlar oluyor, oyun kurmak için önü açık oluyor, şut konumunda oluyor...vermiyorsunuz. ekşi sözlük'ü takip ettiğini belirtmiştin, bunu atlamazsın umarım.

elano, galatasaray takımının bir parçası, önemli bir parçası. rijkaard istese de istemese de sistemini işletmek adına, vazgeçemediği mustafa sarp'ın yanına elano'yu monte edecek. edebilir değil edecek. elindeki tek "kapasiteli orta saha oyuncusu" o çünkü.

sen de eğer, bir kaptan olarak, yurtiçi/yurtdışı, platformlarda kupalar kaldırmak, avrupa devlerine ulaşmak amacındaysan, yardımını alman gereken oyunculardan biri de elano.

ben tavrını anlayamıyorum. açıkçası "acaba" diye aylar geçirdikten sonra son maçlarda emin oldum.

elano, bizim güvendiğimiz, kumaşını bildiğimiz bir orta saha oyuncusu.

tek yol, sizin de güvenmeniz. yoksa, ayhan abilerinle, barış özbeklerle...

olmaz o iş...
  • şu yabancı takıntısından vazgeçip biraz da pas vermeyi öğrenirse sezon sonu istediği gibi ingiltere'ye gidebilecek futbolcu.

yapma bunları arda. bak senden önce aynılarını yapanların nerelere geldiğini, ne hallerde olduğunu, neler yaşadığını gördük. yapma gözüm. bak okuyorsan sana bir ağabey tavsiyesi. yapma. olmaz çünkü. doğru yerde doğru pası vermezsen olmaz. bir adım ileri gidemezsin. topu sürekli kendine istemekle olmaz. boşluklara koşacaksın. haftasonları antremandan sonra aç ntv'yi ve barcelona maçlarını izle. iniesta'yı izle. hemen hemen aynı yetenektesiniz. bak neler yapıyor. messi olmaya çalışma; iniesta olmaya çalış. tek başına takımı kurtarmaya değil, takımın bir parçası olmaya çalış. bu takımın en yetenekli oyuncularının başında geliyorsun. harcama kendini.
  • türkiye'nin yakın geçmişte gördüğü en yetenekli ve istikrarlı futbocusudur kanımca. amma.. benim hissettiğim şöyle bir durumu var arda'nın, takımın tek ve en büyük yıldızı, en sevileni olmak istiyor her daim, sanırım onun içindir elano'ya pas vermek istememesi, dos santos'tan pek hazzetmiyormuş gibi duruşu, belki ben yanılıyorum, ya da; tamamen kıçımdan uyduruyorum bilemiyorum ama öyle gibi sanki. aynı olay birçok dünya yıldızında var zaten çok yadırgacanak birşey değil ama takıma zarar verebilir. yine de çok seviyorum kendisini ve şunu bilmeli ki; bu takımın bir kahramanı varsa o da o'ndan başkası değildir, bu takıma kim gelirse gelsin, bu takımın herşeyi arda turan'dır.
  • (bkz: sinemarda)
    (bkz: sinemalarda)
  • kendisi sevgilisinin* filmini rahat izleyebilmek için 140 kişilik sinema kapatmış.* yaa nedir bu ben anlayamıyorum. çok paran var ve saçacak yer mi bulamıyorsun, neden bu şekilde görmemişlik derecesinde abartılı hayatlar yaşıyorsun. git adam gibi izle sinema kapatmak nedir? bu iki tip kaç yaşındalar daha, neredeyse daha gelişimlerini tamamlamamışlar, hayatta ne görmüşler, beyinleri ne düzeyde gelişmiş ama yaşadıkları hayata bak. kıskanma diyenler çıkar muhakkak ama kıskanmak bir yana ben sadece acıyabiliyorum bu insanlara. şımarıklık, para, gösteriş içinde çok ilginç şeyler yaşadıklarına inanıyorum, altlarında son model arabalar, evler, bilmem ne adasında tatiller.. bu yaşta bu kadar para kazananların bence psikolojik desteğe ve kesinlikle güvenebilecekleri birinin fikirlerine ihtiyaçları var en azından ileride normal sağlıklı bir insan olarak hayatlarını sürdürebilmeleri için.
  • sinema kapattıran futbolcudur kendileri. hayır anlamadım madem paran var arkadaşım sinema kapatıp hödüklük yapacağına kendi evine yaptır bir sinema salonu (bkz: cribs) bir de bul bir yerden filmin kopyasını * (paran var hacı nolcak ara film şirketini özel gösterim yapsınlar) seyret paşa paşa sevgilinle. iyi bare en azından alışveriş merkezini kapatmamış.
  • 20'li yaşlarında senede 2 milyon dolar kazanan bir adam için gayet normal davranışlar sergileyen türk futbolunun tartışmasız yegane starı. nasıl bok atılacağını şaşırdık artık bu adama. arkadaşım sevgilim var sinema oyuncusu. yeni filmi gösterime girmiş. o, ben ve arkadaş grubum sinemaya gidiyoruz. jest olsun ve rahat rahat izleyeyim diye de salonun tüm biletlerini alıyorum. ulan bunun nesine şaşırıyor nesine laf atıyorsunuz? ne bekliyorsunuz ki? ne yapsaydı bu adam, mahmutpaşa'dan korsan dvd bulup evde mi izlesin birlikte. adam sevdiğine jest yapmış. ne sinirli ne gergin adamlarmışınız lan.
    edit: birinci tekil şahıs kullanırken kendimi arda turan yerine koyuyorum. mesaj atıp arda sen misin oğlum demeyin kafa göz dalarım.
  • trilyon kazanan her adamın yaşayacağı hayatı yaşayan futbolcu. ver bana o kadar parayı, kız arkadaşımı alır bora bora'ya gider st. regis resort otelde kalırım 2 hafta. sinema da kapatırım, doğumgününde galatasaray adası'nı da kapatırım. arabayı da karar veremem hem audi q7 hem bmw x6 alırım. napsın adam o kadar parası varken fiat albea mı alsın?

ayrıca, arda çok küçük yaşlardan beri galatasaray futbolcusu, 16-17 yaşındayken de normal işlerde çalışan 30 küsür yaşında adamların yılda kazandığını 1 ayda kazanıyordu. görmemiş falan değil yani.

rahat olunuz, rahat bırakınız.
hesabın var mı? giriş yap