• canını yediklerim.

bu adamlar faşist ise, o bayrak indirenler ne oluyor? okumuş görmüş, kültürlü, entelektüel birikimi üst düzeyde olan demokratik türkiye cumhuriyeti gençliği mi?

siktiğimin yüreksiz, haysiyetsiz, şerefsiz bölücüleri...
  • 8 kişilik faşist saldırgan gruptur. halbuki bırakın gençleri molotoflarını atsınlar, etrafa zarar versinler, bayrak indirme özgürlüklerini kullansınlar, streslerini atsınlar...
  • olayın iki tarafının görüşlerinden bağımsız olarak:

yok ülkücülerin arkasında güvenlikçilerin desteği varmışmış, yok şöyleymiş, yok böyleymiş... aga adam üstüne atılan yumruk kadar taşların üzerine koşuyor lan, daha ne olsun. görünmez kalkan mı koruyor bu adamı?

onu bunu bilmem de, bu operasyonu yapmak kişi başı iki kilo daşşak gerektirir diye düşünüyorum. 8x2=16 kilo.

edit: he öte yandan, üniversitede bu tür olayların olması da içler acısı.
  • alnından öpülmesi gereken gerçek ülkücülerdir saygı duyarım aynı görüşe sahip olmasak da.
  • orospu çocuklarına karşı cesurca karşı gelmiş kardeşlerimizdir.

amına koyduğumunun bölücü ibneleri anca olduğu yerde ağlar, karşısına da biri çıktı mı it sürüsü gibi dağılırlar zaten. bunlarda nerede yürek olacak da saldıracaklar.. anca kaçışırlar işte.
  • o yüz pkklıdan biri olsam utancımdan sokağa çıkamazdım.
    onlarca pkklı ılık götlüye 8 tane yiğidin verdiği ayardır.

zöge: he canım he 8 kişi karşısında itin götüne girin burda eksileyin :)
  • eskiden okullarda sağ-sol ayırımcılığı nedeniyle kavgalar olurdu. fakat günümüzde bu sağ-sol olayı iyiden iyiye gerçek yüzünü göstermeye ve milliyetçilerle - terörist sempatizanları olarak ikiye ayrılır hale geldi. video'da gördüğüm kadarıyla 8 kişi gerçektende geriye kalan topluluğun eline veriyor, hatta dışarıdan destek almasına rağmen. bu konuda söylenen herşeyi anlayabilirim fakat bir öğrencinin üniversite kantinine girip ilk iş türk bayrağını indirmesini bir türlü anlayamadım. mantığını anlayamadım yani bu işin çok saçma geldi bana. anne babalar çocuklarını üniversiteye adam olsunlar ilim irfan öğrensinler diye gönderiyor, amına koyduğumun çocuğu ise gidip ilk iş kantinden türk bayrağını indiriyor. ne biçim bir düzen, nasıl bir mantık bu ben anlamadım.

edit: ayrıca belirtmeliyim ki biraz saçma olacak ama bir devrimci kız iticiliği kavramı var abi kesinlikle. videodan izliyorumda yani erkekler falan hadi neyse kızın ne işi var lan orada ahahah.
  • 20- 25 yıl sonra dönem dizisi/filmi adı altında bu olaylar anlatılır. kantini işgal edenler başrollerdedir tabiki. aşkları, acıları, davaları vardır. hepsi delikanlıdır, güzeldir. sonra birden kantinde otururken eli bıçaklı, sopalı kişiler gelir ortalığı dağıtır. bizim başroldekiler yine mağdurdur. falan filan işte.
  • pkk sempatizanlarının çok fazla zoruna gitmiş sanırım. zira adamlar "dayak yemedik tamam mı orospu çocuğu, onlar faşist kötü insanlar" diye ağlıyorlar. bariz belli işte, 100 kişi kavga çıksın diye gitmişsiniz oraya, sonra 8 adamla başa çıkamamış götün götün kaçmışsınız. sonra faşistler bize saldırdı diye ağlaklık yapmayın daha komik duruma düşüyorsunuz.
  • cok iyi is yapmis delikanlilardir. bu ulke icin hala umidim var.
hesabın var mı? giriş yap