• efes pilsen basketbol takımının yeni reklamının başlığı.. gerçekten mükemmel olmuş. kimin fikriyse, kimin organizasyonuysa helal olsun..

http://www.youtube.com/…2afb25g4vm&feature=youtu.be

edit: arak varmış gencolar, bilemedim, olmayaydı iyiymiş ama arak iyi kotarılmış en azından.. hüzünlüyüm..

http://www.youtube.com/watch?v=z1gjthn_fis
  • gercekten cok guzel dusunulmus bir organizasyon. takimimla gurur duydum resmen. goruyoruz ki bu sene anadolu efes icin isler sadece saha icinde degil saha disinda da oldukca yolunda gidiyor. umarim boyle guzel bir ortam yakalanmisken buyuk basarilar elde ederiz.
  • başarılı bulduğum organizasyon...iyi düşünülmüş, kurgulanmış ve uygulanmış...oyuncuların şaşkınlıkla karışık sevinçleri, hele ki son tezahüratlardaki gururları yüzlerinden okunuyor, süper...
  • harika bir fikir, harika bir organizasyon. kıskandım vallahi.

umarım buna da çalıntı demezler.

edit: bir tane de orjinal işimiz olsun be, yok işte.
  • birlik ve beraberlik ya bollukta ya yoklukta gelir derler ya; kanıtı. adamlar para içinde yüzüyorlar, eksikliğini duydukları şey amatör ruh, takımdaşlık, arkadaşlıktı. bu tip iyi planlanmış aktivitelerle bunu sağlayabilirler ki efes'in avrupa karnesine bakınca hiç de başarısız olmadıkları görünüyor. afferim, sevdim.
  • tüyleri diken diken eden, adamı efes pilsen taraftarı yapabilecek süpersonik çalışma!
  • oha harika lan! yıllarıdır böyle şeyleri hep gavurlardan izleyip adamlar yapıyor ya demeye alışmıştık. ezberbozan bir çalışma olmuş aferin lan!

edit: aaa heineken reklamından arakmış :( tüm hevesim kursağımda kaldı. hay sikeyim heineken'inizi ulan! bu ülkede böyle işler yapılsın da arak marak idare ederiz. zamanla biz de yaparız heralde. hemen itin götüne sokmayın ulan.
  • son yıllardaki en sağlam sürpriz. düşünenler gerçekten harika bir iş başarmış. bir takım için bundan daha güzel bir motivasyon olamaz herhalde. helal olsun çocuklar helal olsun herkese. ayrıca araklama konusu hakkında da arak marak sonuca bakalım.
  • ermal'in ilk tepkisine ofiste kahkaha atarak karşılık verdiğim video.
  • acayip başarılı bulduğum, çok çok güzel bir sürpriz. kendimi oradaymışım gibi hissettim. vay anasını diyorum.
hesabın var mı? giriş yap