• insani bir anda 57 yasina kadar surukleyen, "oha lan bu kadar buyudukmu" dedirten, ama sahip olunan yegenin yari babasi gibi olma hissinin inanilmaz mutluluk verdigi hadise *
  • "amcalik buysa babalik nasil birseydir kim bilir?" dedirten olay.
  • insanın sadece, başına gelince anladığı bir olaydır. daha önce dışarda, alışverişde falan hiç dikkatını çekmeyen, küçük çocuk ürünlerine ister istemez kayan gözler de başka bir belirtisidir. telefonda size agucu bıgıcu falan diye sesler çıkardıkça, özlediğinizi anlarsınız ve tabi tekrar amca olduğunuzu hatırlarsınız. bir de, eğer aynı yerde, şehirde olmayıp ve çok göremiyorsanız, her gördüğünüzde daha da büyüdüğünü anlayıp, sizin de yavaştan yavaştan yaşlandığınızı hissettirir. ama gene de güzeldir, kucağınıza aldığınızda size bakışı herşeye değer..
  • yalnız yaşamayı seven fakat aynı zamanda da çocuk sahibi olmak isteyen benim gibilerin en şahane çözümü..

gazliim bakiim türkeri ne dicek.. sevgilisi var mıydı onun ya bak hiç sölemez de bana..
  • kan tahlilinde normalden fazla bulunan bir değer karşısında; afallayıp kalmaya şaşırmakla başlar.... (bkz: #8158927)

eee, şey... sonrasını daha göremedim, daha bugün öğrendim lan bi durun be, ama süper bişey bu yaaaaa...

amca oluyorum ulaayn!!
  • fiziksel ve ruhsal olarak ikiye ayrılır.. fiziksel olarak ilk 16 yaşımda amca oldum.. 19 yaşımdayken duble oldu.. geçen küçük ile oynarken huysuzlanması üzerine abimin "kızım rahat dur amca o.. baba yarısı.." demesiyle bir anlık düşünce selinde neredeyse boğuluyodum.. atlattım artık ruhen de hazırım.. baba yarısıyım..
  • doğuma girildiği haberinin alındığı andan itibaren yerinde duramamak gibi yan etkileri varmış, kendimden biliyorum. bundan sonrasında daha neler neler olur allah kerim. daha yüzünü bile görmedik yeğenin, ama amcayım işte, bunu biliyorum...

doğum bitse de işten çıkıp hastaneye gitsem.....
  • baba olma isteğinin doruğa çıktığı anlardan biridir.o ufacık minicik bedende kendinizi andıran şeyler arasınız. sonrada tamam bana daha çok benzemesi için bir tane yapmak gerek dersiniz.
  • meger dunyanın en guzel seylerinden biriymiş.
  • dünyanın en güzel kızının yiğeniniz olması duygusudur... adına şarkılar yazarsınız.. sevincinizi dışarı yansıtmasanızda içinizde havai fişekler patlar..
hesabın var mı? giriş yap