• ingiliz gavurlarinin kullandigi bir tur mektup-mail-mesaj-ileti bitirme aparati.
    (bkz: all star)
  • daha büyük taarruzun ne zaman başladığından habersiz, fettullahçı eğitiminden geçmiş bir cahile benziyor
  • yanlış yazım için yaptığı uyarıdan dolayı teşekkür ettiğim ama küfür edip engellediği için nasıl bir nonoş olduğunun bilinmesini istediğim yazar.
  • müslüman sözlük yazarı. zaten ahlak, onur ve zeka seviyesine bakarsanız müslüman olduğunu anlayabilirsiniz.

edit : küfürbaz bir müslüman olduğu için lanetli çaylak olmuş.
  • hem küfür ediyor hem de engelliyor çakal..
    anan-baban sana insanlara küfür-hakaret etmenin ayıp bir şey olduğunu öğretmediyse ben ne yapabilirim..
    üstteki entry'lerden anladığım herkese aynı taktiği uyguluyor çakal
    hem de müslüman..
    senin anlayacağın dilden yazayım çakalitos...
    allah seni bildiği gibi yapsın...
  • insanlara küfür ederek engelleyen yavşak.
  • "radar cezalarında eşeğin şeyine suyun kaçırılması" başlığına yazdığım 100 üstü favori alan (bkz: #163263730) entryme

"dogma buyume turk olarak soyluyorum, bunu tarihciye soylesen gotuyle guler.

turkler cadirda yasarken araplar coktan medeni yasama gecmisti."

yazıp seviyeli bir tartışma şansı tanımadan beni sebepsiz yere engelleyen tuhaf yazar.

mesajından anladığım kadarıyla kendisi 1000 yıl öncesinde yaşıyor.

kaldı ki ben entryimde türklerle arapları karşılaştırmamıştım (ki karşılaştırsam kadını evine kapatan, sonradan görme, çağ dışı araplardan kat kat üstün çıkar)

batıyla kıyasladığımızda ise en modern müslüman ülkenin türkiye olması sanırım her şeyi özetler. maalesef petrol parasıyla belli bir azınlığın gökdelen dikip, dünyanın en pahalı şehirlerinde şirketler, binalar satın alıp yatlarda süper modellerle seks partileri yapması modernlik kriteri olamıyor.
  • en iyi rebel moves parçalarının derlendiği toplama albüm. parça listesi şu şekildedir:

bandare
    every when
    kimileri birileri
    hayat salatası
    pompala
    sheep
    doesn't matter
    rollercoaster
    sonsuza kadar
    french fries a la turca
  • the missing years'tan çok şeker bir john prine şarkısı. my morning jacket yorumu var, o da çok şeker.
hesabın var mı? giriş yap