• beşiktaş belediyesi'ne teşekkür etmek istiyorum zira evimin önündeki basket sahasına öyle güzel bir şekil yaptılar ki* eski basketbolşinas günlerime geri dönüverdim bi anda. cam panya mı istersin, kalın iyi cins file mi istersin, pürüzsüz asfalt zemin mi istersin, nizami saha çizgileri mi istersin, yok yok. standart donanımda bulunan 3-4 seviyeli harlem usulü graffitilerle süslenmiş beton tribün de cabası.

buradan yetkililere sesleniyorum, gelin basketbol zirvelerini burada düzenleyelim, semtimiz kalkınsın.
  • cem yılmaz isimli ünlümüzün de 3 arabalık garajı ile ikamet ettiği güzide istanbul ilçesi.
  • iett duraklarinin dinlenmek için yapildiğini düşündüğüm yer.
  • yirmi yildir oturdugum heralde bin yil daha oturacagim, guzel bi yer. akmerkezden sora trafik sorun olsa da metronun yapilmasiyla super olan, kucucuk yerde 4 basket sahasi olan bi semt
  • normalde bilindiği üzere buranın ismi akatlar değil sadece akad'dır. muhtarlıkta veya belediye kayıtlarına baktığınızda buranın isminin akad mahallesi olarak geçtiği görülmektedir.
  • en ucuz kiranın 1500 tl ( -2.kat) en ucuz traşın 30 tl olduğu fakat içerisinde bir adet şok iki adet diasa market içeren mahalle. bu mahallede ev arayanların dikkatine: ilanda 1500 tl den aşağı bir kira ücreti yazıyorsa o ev karanfilköydedir.(bkz: karanfilköy)
  • gece evine dönmek isteyen yayalara korkulu dakikalar yaşatan sokak köpeklerine sahip semt.

gündüz nereye kayboluyorlar hiç bir fikrim yok.
  • etilerin en az otobus gonderilen bolgesidir, akmerkezden sonra trafik sorunu azmistir, koc koprusunun durumu her gun degismekte olup metroya servis koyacagini soyleyip oylarimizi alan chpli belediye baskanina da buradan saygilarimizi yolluyoruz iki sene oldu hala beklemedeler..
  • aslında adı akat mahallesi'dir. bir yanında etiler diğer yanında ise levent mahallesi ile komşudur. beşiktaş ilçesi'nin en güzide mahallelerinden biridir.
  • 300 metre uzağında trafiğin, curcunanın, koşturmanın gırla gitmesine rağmen hiç bozulmadan tüm sakinliğiyle varlığını devam ettiren semt. eskiden bu semtin en büyük handikapı saatte bir gelen hatta bazı günler hiç gelmeyen otobüsleriydi. şimdilerde klimalı otobüsleri ve çözülen ulaşım sorunu ile istanbul'da yaşanabilecek başlıca yerler arasındadır.
hesabın var mı? giriş yap