• sesine bi şey olmuş, balgamını tükürmüş de rahatlamış sanki.
  • şu ana kadar aslında enteresan açıklamalar yapmış gs başkanı. medya ne kadar takip ediyor bilinmez ama son kale'de geçen hafta şekip mosturoğlu, adnan sezgin ve eşlerinin yer aldığı büyük bir iddia yayınlanmıştı. reha muhtar'ın yönettiği tartışmanın sonuçları kanaltürk için hiçte iyi olmamıştı. bundan belki de 1 ay sonra telegol veya son kale'de yayınlanıcak bir skandalı daha en başından önlemiş oldu kendileri.

ayrıca düşman olarak hıncal uluç ve ahmet çakar'ı seçmesini öğrenmek iyi oldu tabii.
  • taraftarın pek ilgilenmediği idari ve mali konularda konuşuyor diye, kendisine atılan çirkin iftiralara cevap veriyor diye eleştirilen galatasaray başkanı.
    komik gerçekten çok komik. birkaç sene öncesi yapılan komik transferleri, paralarını alamayan futbolcuları unutup galatasaray'ın geleceği adına çalışan bir başkana nankörlük yapanların galatasaraylı olduğuna inanmak istemiyorum.
    merak etmeyin futbol hakkında da konuşacak, bir çıkıp oynamadığı kaldı zaten adamın.
  • günahını sevabını açıkça ortaya koyan, bundan da çekinmeyen galatasaray başkanı..

ayrıca şampiyonluk yolundaki tek rakibimiz fenerbahçe diyerek yüzümüzüde tebessüm oluşturmuştur..

rıdvan ve gunto hemen 'besiktas ?' diye atladilar ama o taviz vermeden bence fenerbahçe, diğerleri aşağıda kalır dedi..
  • galatasaray taraftarının facebookdaki üye sayısı ile övünen kişi. benim bildiğim galatasaray, taraftar sayısı ile değil avrupadaki başarıları ile övünürdü*.
    bir de quaresma nasıl sorusuna "e biz de misimovic var" cevabını verdi. son gelinen nokta bu...

z.ö : anlaşılan ne gs eski gs, ne de gs taraftarı eski gs taraftarı. (bkz: özhan canaydın)
  • son ana kadar çok iyi konuşan başkan. ama başkanım bu lafı etmeyecektin;

ben aykut'a güveniyorum.
  • bu alemin dar geldiği adam, bir alemdar.
  • bu gece ntvspor'da sorulan sorulara bazen alakasiz cevaplar verse de genelde net cevaplar veren,basarisizliklari ort bas etmeye calismayip sorumluluklari uzerine alan galatasaray spor klubu baskani...

ridvan dilmen : besiktas iyi transferler yapti,ne dusunuyorsunuz?
    adnan polat : beklemek lazim.yaani bakmak lazim,nereye varmak istiyorsun?
    ridvan : besiktas hakkinda ne dusunuyorsunuz?
    polat : quaresma'yi iyi buluyorum.
    ridvan : !!!
    guntekin : !!!
    ridvan : sampiyonluk yolunda en buyuk rakibiniz kim olur?bu yil 5 takim favori gosteriliyor.
    polat : fenerbahce olur.
    ridvan : besiktas,trabzon,bursa?
    polat : fenerbahce olur,digerleri geride kalir..
  • ağzından çıkanları kısa ve uzun vadede gerçekleştirmesi halinde kalplerde çok sağlam yer edinecektir. keşke daha çok çıksa televizyona ve yalan yanlış açıklamaları düzeltse, bilgilendirse. birinci ağızdan duysak "biz şöyle hata yaptık, böyle yanlış karar verdik" laflarını ve sinirlenmesek kendisine, atıp tutmasak hakkında, huzurlu bir ortam olsa. gerçekten sabretsek onun da dediği gibi, tugay altyapıdan pişirse, rijkaard ajax modeliyle o gençleri önümüze sunsa yeni ardalarımız olsa, izlesek yıldız adaylarımızı.. gerçekleştir bunları başkan. çok kızgınım sana avrupadan elendik diye ama gelecek planlarını desteklememe ve beğenmeme engel değil..
  • olası bir başarısızlıkta dahi rijkaardla sözleşme uzatsın sırf türk insanının inanılmaz sabırsızlığını yıktığı için hakkındaki bütün kötü düşüncelerim değişecek.
hesabın var mı? giriş yap