• sicmak diyecegim kaba olacak. ama sicmak.

karin bolgesine baskiyi azalttigindan cok i$e yariyor. sicabildiginiz kadar sicin.

bir de sicak su torbasini karniniz yerine ayaklara koymak da fena olmuyor.
  • sabah ereksiyonu ile alakalı 25 sayfa yardırılmış olmasına rağmen, her ay kadınların büyük bir kısmını sosyal hayattan alıkoyabilecek şiddette kendini gösterebilen bir ağrıdan bahsedilmesine tahammül edemeyen erkekler olmadığı kesin. gidin kendi kendinize kanayın filan demiş bi de bazısı. ay cidden bazen bu kadar gerizekalıca cümleler kurabilmek için belli bir kurumdan her ay maaş aldığınızı düşünüyorum. allah bu kadar tesadüfi bir gerizekalılık yaratamaz ancak kasten olur gibi geliyor zira.

neyse egzersiz yapmak çok iyi geliyor. pilates, yoga öneriyorum. bir süre sonra istemediğiniz yaşam formlarını duymayacağınız bir konsantrasyona da sahip oluyorsunuz. bu da bonusu olsun.
  • ayakta çorap yoksa çorap giymek, battaniye filan örtünmek genelde psikolojik olarak ağrıyı geçiriyor. bunun dışında yerlere çıplak ayakla basmamak da uzun vadede iyi gelecek şeylerden biri.

zamanın ötesinden edit: basın ulan yere umrumda değilsiniz....
  • kesinlikle evde olmak.
  • kış için;
    (bkz: termofor)
    (bkz: polar battaniye)

yaz için;
    (bkz: rezene çayı)

dört mevsim için;
    (bkz: ilgi)
  • annedir. hemen bir koşu gider sıcak su torbanı hazırlar. su kaynarken elinde ağrı kesicilerle koşar yanına. üzerine hemen battaniyeni örter. sıcak su torbasını yerleştirdikten sonra karnını ve sırtını ovar. bütün işlemler tamamlandığı halde sen hala ağlamaya devam ediyorsan o zaman yatar yanına aynı ağrıyı o da seninle çeker. yalan değil ciddi, sen karnım ağrıyor dediğin anda aynısı onda da başlar çünkü..
    sevgili eli, apranax fort ve annedir sıralamam.
  • karın bölgesine fön makinesi tutmak.

(bkz: ben ölmüşüm gömenim yok)
  • (bkz: magnesium diasporal)

toz ve pastil formları var. bir deneyin.

not: erkeğim. özelden yürümeye kalkan hevesli abazanlar acımasızca cezalandırılacaktır.

not 2: ilaç değildir. bildiğimiz mağnezyumdur. yalnız mağnezyumun her formu verimli bir şekilde emilmez. bundaki, diğerlerine göre daha verimli emilen mağnezyum sitrattır. farklı bir sağlık durumunuz veya şüpheniz varsa doktorunuza danışınız.
  • yıllar boyu çektim bu ağrıları. ilk çekmeye başladığım zamanlarda önerilen ilaç ile başladım yine de ağrı çektim başka bir tavsiye ile başka ilaca geçtim. bu döngü yıllar sürdü. taa ki annemin kendi romatizmal ağrıları için önerilen ve prospektüsünü okuduğunda adet sancısına da iyi geldiğini görünce önerdiği dolorex ile tanışana kadar. bu ilacı yaratan arkadaş eğer sağsa dilenci moduna girmekten gocunmuyorum ve allah ona ne muradı varsa versin, allah tuttuğunu altın etsin, ölmüşlerinin taksiratını affetsin dualarımı gönderiyorum. yalnız ufak bir detay da bu ilacı birçok ağrı kesicinin aksine tam etki göstermesini istiyorsanız aç karnına iken alacaksınız. çoğu arkadaşlar yanlış kullanıyorlar.
    unutmadan eklemek isterim ki sıcak su torbası olayı yazın çekilmez fakat kışın sevgili muamelesi görür. yalnız aman ha karın bölgesine tatbik edilmesin. ayaklar bu işlem için doğru bölge. yazın ise çorap tercih edilebilir.

edit: ya ben aslında bu başlığa şu "kadınların abarttığı ağrılardan biri" diyen danyal denyoya saydırmak için gelmiştim ama yine de bildiğimi paylaşmadan edemedim. sonra da saydırmaktan vazgeçip onun seviyesine inmeye karar verdim. sevgili troll, sen taşaklarına hızla top gelince iki büklüm oluyor musun? oluyorsan çok abartıyorsun bence.
  • (bkz: hamile kalmak)

9 ay boyunca adetinizi kesin olarak kesecektir.
hesabın var mı? giriş yap