• -senin adayla işin bitmiş olabilir john, ama adanın henüz seninle işi bitmedi.
  • -e ben ada'yım, yani zaten ayrıyım
  • aslında ada'nın ne icin üzüldügünü pek anlamıs degilim. dikkat ettimde kapıdan çıkarken hala parmaklarini yaliyordu! alper'in ayrılığı mı yoksa ağzı sulana sulana sarmalari yerken, tencereyi bırakmak zorunda kalmasımı bu kadar üzdü kızı?

alper: ada ben ayrılmak istiyorum.!
    ada : ağzına sıçıyım senin. ama önce şu sarmaları yesemde arkamdan ağlamasa.?!?!?!
  • "ıssız adam" filminde beni şaşırtan tek sahne ve replik buydu. kız heyecanlı heyecanlı laf anlatıp, sarma yerken; herifcioğlu gayet normal bir şey gibi söyleyiverdi aniden.

daha da sarma yememek bir yana, seneler sonra karşılaştıklarında gayet özlem dolu bakan gözlerle konuştu kız adamla. her ikisi de birbirlerini unutamamışlar; haklarında son öğrendiğimiz bu oldu.

keranecinin böyle lakayt davranmasına karşın unutulamamasına mı yanarsın, yoksa kızın böyle birine tutkun kalacak kadar salak olmasına mı? öyle absürd bir durum arkadaş, çok afedersin ama, "sikerim öyle aşkın ızdırabını" yani...
  • -ada: ben ayrılmak istiyorum.
    -nefes: vatan sağolsun.
  • - ada ben ayrılmak istiyom.
    -2012: mayalar uyarmıştı zaten!
    -?
    -rte: en az üç dolma daha ye ada kız.
    - oh.
    - şlak.
  • -ada ben ayrılmak istiyorum
    +neden peki neden neden
    -lan sömürdün dolmayı, daha ne olsun...
  • bir süre sonra, işler değişince...

-we have to go back kate!
  • -ada ben ayrılmak istiyorum
    -oh iyi iyi, ne zamandır da ahmet'e vereyim diyordum, 3-5 saniyeyle nereye kadar, di mi ama.
    -oh my gosh
    *
hesabın var mı? giriş yap