• aynı performansına dünya kupasında da devam eden futbolcu. yine savunun oyuncuyu. şöyle iyi, böyle teknik diyip durun şimdi. tekniğinden değil adamlığından bahsediyoruz.

istediği kadar teknik olsun her fırsatta bi taraflarını tutup yerlere yatan oyuncu isterse dünyanın en iyisi olsun yine de adam değildir.
  • bir önceki pozisyonda kakanın attırmak isteyip başaramadığı, bir sonraki pozisyonda ise kaka'yı attıran topçu.
    (bkz: 20 haziran 2010 fildişi sahili brezilya maçı)
  • dünya kupası'nda kaka'yı attırmasına en çok tünel kazıcıların tepki gösterdiği oyuncudur. gören de hiç bir futbolcu rol yapmıyor zannedecek.
  • brezilya maçında yaptığı hareketten dolayı önümüzdeki 1 hafta boyunca hakan ünsal gibi köşe yazarları tarafınca "galatasaray'a yakışmıyor bööööööööö" diye göndermeye çalışacak, gazı alan yönetim de üç kuruşa kendisini gönderecektir.
  • son yediği haltı izledikten sonra talcid almak şarttır. o derece mide kaldırmıştır.
  • (bkz: 20 haziran 2010 fildişi sahili brezilya maçı) hakemi hakkında tek kelime edilmezken bu adama yüklenilmesi ilginç.ne kadar çok nefret edeni varmış da haberimiz yokmuş.
  • ataturk eger yasasaydi kendisinin sevmeyecegi bir futbolcu..tamam zeki ve cevik ama ahlak noktasında sinifta kaliyor surekli..

zamanin ötesinden gelen edit: kötüleyin, kötüleyin..hem fanatiksiniz hem gerizekali..bi sik de olmaz sizden hayatta yazık..
  • rivaldonun 2002 dünya kupasında yaptığı sahtekarlıkla türkiye maçında oyuncumuzu attırmasının bedelini ödettirdi bugün brezilyaya yaptığı sahtekarlık ile. ancak kaka olmadı be. kaka gibi dünyanın belki de en masum oyuncusu pisi pisine gitti valla.
  • futbolculugunu cok seviyorum bir fenerbahceli olarak. takimimda gormeyi de cok isterdim acikcasi.

ama ne zaman ki roberto carlos'a o yumrugu atti,
    ne zaman ki kaka'yi bu sekilde oyundan attirdi,

yuzune darbe almayip yuzunu tutarak yere dusen rivaldo'dan bir farki kalmadi.

simdi rovasata ile gol atsa ne olur, bizim takima gelse ne olur?

ergun penbe'ler lazim, oguz cetin'ler lazim biraz da bize.
  • bu sefer yaptığının savunulacak hiçbir tarafı yok. galatasaraylıyım, carlos olayında tahrik var dedik, diğer maçlarda habire vuruyorlar sinirleniyor dedik ama şu dünya kupası sahnesinde yaptığı sahtekarlığa diyecek bir şey yok. yazıklar olsun. kaka gibi adamı da yalan dolanla attırdın ya, resmen utandım.
hesabın var mı? giriş yap