• 8.15 milyon euro karşılığında katar'ın al sadd s.c. klubüne transfer olmuştur. güle güle keita...seni çok sevmiştik...

zamanın ötesinden edit: kardeşim ben mi sattım adamı*
  • boks yaparak hata yapmıştır halbusi rakibi *güreşiyordu?
  • yaptıklarının emek hırsızlığı olmadığını emek hırsızlığının sadece olayı farketmeyen hakemin yaptığını söylemek ,soygun yapan hırsızın polise yakalanmadığı sürece suçsuz olduğunu kabul etmekten pek farkı yoktur .
  • beşiktaşlı taraftarlar, rakip oyuncuya tüküren, kafa atan, küfür eden, elini şortuna sokan bir adamı ilah ilan ederken, kendisini dirsek attı diye çirkef ilan ediyorlar.

vay anam vay.
  • madrid maçına kötü başlayan, iyi bitiren cengaver. peki ben böyle bir adamın entryisini böyle sikko bitirir miyim? bitirmem.

son dakkalarda, topuğuyla önüne alıp, sahadaki 11, staddaki bir kaç bin, madriddeki bir kaç milyon adamla taşşağın hasını geçmiştir.
    oturukene, böyle yüzünde tam anlamıyla piç bir sırıtış, gözler böyle, olum o çalım yenir mi lan, salak mısın? o değilde, nasıl koydum lan öyle diye bakıyor.

bileklerine kurban olduğum. füleli adımlarını sevdiğim...
  • hiçbir şey yapmasa akrobatik gol sevinci yaşayabilen futbolcu. bu tip futbolcudan zarar gelmez.
    sezon sonu en azından perende atmaya devam edebiliyorsa alış fiyatına satılır derim ben.
    kahvelerde "arap iyi arap" yorumlarını duyar gibi oldum bile.
  • şampiyonlar ligi'nde lille formasıyla milan'a efsane bir performans sergilemiş ve lyon'a transfer olmuştu abdul reis.

galatasaray'a transfer olduğunu dershanede coğrafya testi çözerken arkadaşımın gönderdiği "yuh amına koyum keytayı almışız lan :))))))))" içerikli sms ile öğrenmiş ve gün boyunca yüzümde anlamsız bir gülümsemeyle "bir an önce eve gitsem de keyta videosu izlesem" diyerek gezmiştim.

işin hikaye kısmını geçelim aynen.

uzun bacakları, absürd şekilde dönebilen bilekleri ve fiziğine göre fazla kıvrak olan beliyle bu ligin üstünde bir adam olduğunu zaten ilk maçında beli etmişti.

dribling yaparken topu her an kaybedecekmiş gibi savruk görünse de o top bir şekilde yapışıyordu herifin ayağına. çok ilginç adamdı çok.

sir adnan polat tarafından disiplinsiz olduğu bahanesiyle gönderilip kendisinin yerine ultra yetenekli, aşırı gizli forvet colin kazım richards'ın alınması ayrı bir film konusu olur tabi.

bana göre adam eksiltme konusunda rakibi çok ama çok az. bu kadar net adam geçen, önündeki top tepicinin boş koşularını bu denli iyi değerlendirebilen bir kanat oyuncusunu görmedi galatasaray taraftarı.

dünyaca ünlü sol bek caner erkin'in anasını siktiği atletico madrid maçında tek başına savaşmış, gönüllerimizi fethetişti.

öyle sadece 2 çalım atarak taraftarın helehölelele tezahüratlarına sığınan bir adam değil; aksine maçın genelinde oyunun içinde olan savaşçı bir kanat oyuncusuydu keita.

eminim ki her galatasaraylının içinde bir yaradır keita. şu an bile 17 aydın yılmaz gücündedir eminim ki.

bu adamı biraz daha izlememize engel olanların ahirette iki elim yakasında olacak.

sizin disiplin anlayışınızı sikeyim ben, şu adamı sikko bir bahaneyle "iyi para verdiler aq satalım gitsin" diyerek gönderdiniz.

ulan ya.
  • satılması doğru mudur yanlış mıdır bilemiyorum, benim takdir ettiğim tek şey 8 milyon euro'nun yanındaki 150 bin euro. 8 milyon euro'un yanında az bir meblağ gibi gözükse de ince bir ayrıntıdır. belli ki bizimkiler çingene pazarlığı yapmış, araplardan ne kadar koparabilirsek kardır gözüyle bakmışlar. verelim 8 milyona euro'ya gitsin dememişler. bu, yönetimin ticareti ne kadar iyi bildiğinden kaynaklanıyor. ilerde arda'yı 15 milyon 10 bin euro + iki dürüm iki ayrana satarsak kimse şaşırmasın. bu bilinçte hareket edilmesi beni heyecanlandırıyor. geleceğe umutla bakıyorum...
hesabın var mı? giriş yap