• ekrem imamoğlu’nun koç grubuna ait uçakları kullandığına ilişkin holding tarafından yapılan açıklamadır.

https://www.instagram.com/…b2/?igshid=16hdsjzlnjzyj
  • ekrem imamoğlu'na uçak tahsisi yapılmadığını, isteyen herkese olduğu gibi imamoğlu'na da bedeli karşılığı uçak kiralandığı, 3 mart 2019'da da binali yıldırım'a uçak kiraladıkları şeklinde özetlenebilecek açıklamadır. kaynak

süleyman soylu kadar desteksiz sallayan başka bir içişleri bakanı görmedim.

bu da binali yıldırım'ın koç'un helikopterine binişi. kaynak
  • kime neyi anlatmaya çalışıyorsak artık. pegasus ile uçsaydı sabancı'ya sallayacak bir güruh ile karşı karşıyayız.
  • bagzi sacsizlara kapak olmus aciklama.
  • utanması olanı utandırabilecek bir açıklama olmuş.
  • "oluşan mevcut gündem itibari ile bu durumu izah ediyor olmaktan dolayı da hicap duyuyoruz" cümlesi ile malum cenahın ne kadar utanmaz, arlanmaz olduğunu herkese göstermiştir.
  • bilale anlatır gibi anlatmışlar
  • insanlar ticaret yaparkende size sorsun artık haşmetlüm. iyice saçmalamaya başladılar. ne yapsalar, ne söyleseler yalanları eninde sonunda ayaklarına dolanıyor.
  • siyaset ayaklar altına alınmıştı, şimdi 7 kat yerin dibinde. biz ar ediyoruz artık, bu etik dışı, türkiye'yi aşağı çeken hamlelerden. hem de zaten, kazanmış adayın elinden mazbata aldıktan sonra. insan cidden hem korkuyor ülke geleceği için, hem utanıyor düştüğümüz seviyeden... ah memleketim vah memleketim!!
  • ilk seçim turgay güler, bu sefer süleyman soylu sanırım.

o da uyar.
hesabın var mı? giriş yap