• boston saatiyle 9pm'de, türkiye saatiyle sabahın 4'ünde başlayacak nba finalleri 3. maçı. bakalım 1-1 olarak epik bir seri olma yolunda ilerleyen bu finallerin kontrolünü kim ele geçirecek? ben geçen maçta faul problemi yüzünden ritim bulamayan kobe'nin hırs yapıp en az 40 sayı atmasını, paul pierce'ın etkili oynamasını ve rondo'nun yine triple-double civarlarında dolaşmasını bekliyorum. gasol coşarsa lakers, ray allen coşarsa celtics alır.
  • izleyemeyecek olmamdan oturu feci halde uzuntulere gark eyledigim mac.

umarim hepsi bokum gibi oynarlarda hic birsey kacirmamis olurum.

ruyaya canli yayin yapan bi kanal ciksa cok tutar. eminim bak. buyuk proje.
  • sözlükte beklenen ilgiyi görememiş final serisi 3.maç.

maç saatinde ilginin artcağını umuyoruz.

ayrıca, boston çarşı olarak kapalı'da* yerimizi alacağımız maç.
  • ikinci maçta zevkten dört köşe olmanın taze anıları ile mutlaka izlemek istediğim maç. fakat sabahın 7 sine kadar ayakta kalmaya cesaret edemediğimden tereddütlerdeyim.. bari 3 de olaydı.
  • son gunlerin moda tabiriyle rondo reis kendini 2.maçta buldu gibi gorunuyor..bozmazsa oyununu celtics maçlari kafa kafaya getirecektir.. seyirci gazi ve doc rivers motivasyonuyla da detroit'in lakers'a yaptıgını tekrarlayabilirler..

(bkz: go celtics)
  • (bkz: gavur yapıyor)

deli gibi uykum gelmesine rağmen, heriflerin şovlarını gördüm iki saniye, maçı izleyesim geldi. iyi olan kazansın, gasolun ağzına yüzüne sıçılsın.

söyliyim yalnız, lakersın 24 numarası çok fena bakıyor.
  • garip bir şekilde derek fisher'ın çoşup lal'in alacağı maç.
  • rajon rondo yu ne kadar sevsemde nate robinson u bi 15dk sahada gormek istedigim mactir.
  • ayaktayiz efendim, sabah 8 de kalkacak olmama ragmen. ilk sayidan sonra hep beraber ayaktayiz, defence defence diyerekten! kevin garnet show ba$ladi efendim. stay tuned! beat la
  • rondo'dan 15 x 3 lük triple double + 5 top çalma beklediğim, pierce'ın çılgın atacağını düşündüğüm karşılaşma. artest sahada pek kalamaz diye düşünüyorum. üstelik pierce da kendini 2.maçta zorlamadı fazla, evinde çoşması muhtemel.

bunu yazarken artest 2'ledi bile.
hesabın var mı? giriş yap