• ne olursa olsun fenerbahçe'nin galip geleceği karşılaşma. ayrı bir motivasyonla sahaya çıkacak olan sarı lacivertli ekip bu maçı ne yapar eder kazanır. aksi takdirde daum için tehlike çanları çalar....

not: galatasaraylıyım
  • ilk 5 dakika itibariyle çok ama çok keyifli bir orta saha mücadelesinin izlenebildiği maç. hani pozisyon olmaz ama iki takım da orta sahayı iyi parseller işte öyle güzel başladı maç.
  • güiza'nın kaçırdığı golle tekrar 0-0 olmuş müsabaka.
  • bana fenerbahçe'ye çift forvet ile oynamanın pek bir yakıştığını düşündürten maç. galatasaray'a ise tek forvet ile oynamak daha bir yakışıyor sanki. garip bir algı karmaşası sanırsam bu. benzer şekilde barcelona tek forvet real madir ise çift forvet oynasın istiyorum.
  • guiza'nın 20. dakikada kaçırdığı gol sonrası tekrar görüntülerde tribünde 80'li yaşlarında eli bastonlu bir amcanın "yuh be... lan ben olsam atardım" bakışı attığını gördüğümüz keyifli maç.
  • vakti zamanında korner direğini tekmeleyen lincoln'e kart göstermeyen bünyamin gezer'in, reklam panosuna tekme atan vederson'a sarı kart gösterdiği maç. bu ülkede kurallar sadece bize işliyor sanırım.

edit: "ne güzel demiş atalarımız, "doğru söyleyeni zamanın ötesine gönderirler" diye.
  • iki takımda garip bir şekilde orta sahada çok çok iyi oynuyor gözüküyor, bunun yanında maçtaki pozisyon eksikliği ise forvet beceriksizliğinden çok defans başarısı gibi gözükmekte*. hani belki öyle değil ama öyle algılanıyor. orta sahalar ispanyol ligini, defans hatları ise ingiliz liglerini anımastmakta. ne güzel bişi lan böyle maç seyretmek.

edit: üstelik galatasaray taraftarıyım... :) vallahi iyi olan kazansın...
  • 1-0 oldu gol santos
  • son 2 sezondur guiza'nın en azından 30 kere kaçırdığı kaleci ile teke tek pozisyonların bir benzerinde dos santos'un ağları çok rahat havalandırdığı maç. vallahi santos oynasın lan forvette...
hesabın var mı? giriş yap