• hakan arıkan "ben daha ölmedim" mesajı veriyor bu dakikalarda.

edit: maç sonuna doğru bu iş mesaj vermekten çıkmış, beynimize kazıma olayına dönüşmüştür.
  • trabzonspor'un tek kale oynadığı br maçtır. geçen sene istanbul'da oynanan maçı anımsatmıyor deil. tabi roller farklı..
  • çok yüksek bir tempoda başlayan maç.iki takımında top hakimiyeti sıfır olduğundan tenis maçı izler gibi izlenilmesi rica olunur.
  • homer simpsonun söylediği gibi bir maç..
    -boring

edit: beşiktaş golü bulduktan sonra maç keyifli bir hale gelmiştir.. bir başka homer simpson repliği;
    -doh
  • mustafa denizli'nin kontagi kapatip gitmis oldugu iyice belli oluyor.
  • uğur inceman, michael fink, marcio nobre, ekrem dağ, rodrigo tabata ve fabian ernst gibi üst düzey orta saha oyuncularıyla 4-6-0 oynayan mustafa denizli çağın ötesinde, çeşme civarlarında bir yerde olduğunu göstermiştir.
  • yildirim demiroren careyi bulmus. maclarda taraftari uyutan taktik kurdur, kufuru engelle. uyumayan besiktasli kaldi mi acaba maci izlerken cok merak ediyorum.

ayrica uyuuuuttt yildirim demiroren uyuuuttt yildirim demiroren...
  • yıllardır avni aker'de bu kadar kapanan bir istanbul takımı izlemediğimi söylemeliyim...bu bir taktikse eğer işe yaramadığı açık zira 2 tane %100 gol pozisyonu kaçırdık...mustafa denizli gerçekten hem futbola hem de beşiktaş'a zarar veriyor...umarım broos ikinci yarı gabriç yerine alanzinho-engin veya barış üçlüsünden birini oyuna sokmayı düşünür ve gökhan'da biraz olsun oyuna girer...
  • ilk yarı itibariyle beşiktaşın gol pozisyonu sıfır, şutu sıfır, kaleyi bulan şutu -1, rakip yarı alana geçiş sayısı 6, korneri 1, ve top kaybı kaç bilmiyorum... denizli heralde ortasahayı geçmeyi düşünmüyor diye taşşak geçmiştim ama gerçekten düşünmüyormuş. avni akere gelip kapanan, topu kaptığında kontraatağa çıkmaya çalışan kalitesiz bir anadolu takımı düşünün, hani yorumcular devre arasında teknik direktörünü eleştirir, atıyorum derki "yılmaz hoca ikinci yarıda daha pozitif bir futbol düşünmezse buradan puanla ayrılamaz." hani burada kastedilen puan da bir puandır ya, işte beşiktaş ilk yarıda böyle oynadı... denizli bu takımı küçülttükçe küçültüyor, ufalttıkça ufaltıyor. kimse eksikler var cart curt demesin. batuhan haftalardır niye yok kardeşim enfarktüs mü geçirdi adam bobo niye kenarda yusuf niye kenarda trabzon iki forvetle oynarken biz niye forvetsiz oynuyoruz

evet forvetsiz oynuyoruz. zaten kim nerde ne oynuyor belli değil pek. kalede hakan var allah razı olsun iyi oynuyo. sol bekte ismail var, formayı kaptı artık galiba. defansın ortasında ferrari sivok ikilisi göze çarpıyo, o da tamam. nobre de önlibero oynuyo, pres yapıyo, ona da eyvallah... geri kalan napıyo bilemiyorum. mesela sağ bek ibrahim-uğur-ekrem arasında 3 eşit parçaya bölünmüş durumda. ortasahada ernst-fink-tabata krallığı var. 8.5 milyon euroluk adam, 10 buçuk numara topçu hangi hareketiyle katkı sağladı bilen varsa gelsin, aydınlatsın.

olmaz denizli hoca, bu takımın kimyası bunu kaldırmaz. bu takım kapanıp kontraatak yapmaya çalışmaz, çalışamaz. belki old traffordda denersin ama türkiyede olmaz. biz 20li yaşlarımızda sana öğüt vericek durumda isek sen bitmişsin.
  • mustafa denizli bu maçta, manchester maçında rüştü ve hakan arıkan'ı birlikte oynatacağının sinyalini vermiştir.
hesabın var mı? giriş yap