• bu maçın öncesinde türk takımına ilişikin en büyük soru işareti nasıl bir oyun sergileyeceğinin belirsizliği.rotasyon nasıl olacak sahada kritik anlarda hangi oyuncular hangi pozisyonlarda ne kadar süre yer alacaklar, bunlar ve benzeri soruların cevaplarını teknik kadro haricinde pek de bilen yok.
  • oynanma gün ve saatini 6 eylül olarak kafama kazıdığım (neremden uydurduysam) ve televizyon başında beni ordan oraya zaplatan maçtır.
  • istiklal marsimiz yanlis calinarak baslamistir...
  • büyük bir saygısızlıkla başlamış maç. ayıp nasıl sen bir ülkenin milli marşını yanlış çalarsın. bizi özellikle yapıldığını düşünmüyorum ama umarım diğer maça düzeltirler.
  • ntv nin basketbol maçı yerine, yeni logosunu yayınladığı karşılaşma
  • ilk 5 dakikadaki gazdan sonra takım halinde sıçmaya başladığımız maç...

ersan ilyasova kendini gösterme hevesinde...
    hidayet türkoğlu el üstünden üçlük sallamaya çalışıyor.
    semih erden yeni yetme kazma pivotlar gibi atış yapıyor.
    pota altından doğru düzgün basketimiz yok...
    oyun kurucular bildiğiniz gibi...

sonuç: litvanya farka gider*

edit: 3. periyotta sinan güler ve oğuz savaş'ın muhteşem performansı bana yorumlarımı yedirtecek gibi görünüyor. ersanmış, hidayetmiş hepsi hava cıva...
  • koca bi çeyrekte boyalı alana hiç top indiremediğimiz karşılaşma. bunun sonun pek hayırlı görmüyorum.

edit: oğuz a inen ilk pasta foul yaptırdık.
  • bi ara yunanlılar ile oynuyoruz sandığim karşılaşma.. kayitis,yasaitis,odunis vs ne biçim litvanyalı bunlar ya
  • hakemleri sevilebilecek bir maç.
  • turnuvayı sanırım hd yayın ile veriyorlar avrupada, zira bizim 4:3 yayın oranına sahip sd yayınımıza bir türlü düzgün oturtamadılar görüntüyü. hücümlarda oyun kurucuyu görememek açıkçası maç zevkimin içine ediyor.
hesabın var mı? giriş yap