• hugh laurie birazdan emmy jürilerinde beyin tümörü bularak gizemi aydınlatacaktır.

versenize lan adamın ödülünü!
  • ben hugh laurie'nin yerinde olsam, "akademinin mad men yavşaklığından utanıyorum." derdim. gerçi ödüller genelde breaking bad'e gitti ama olsun.
  • hugh laurie ödülü almayınca bu sene de bilgisayarı kırmadım. bu yüzden denebilir ki, emmy'ler aynı zamanda kişisel gelişime de katkı da bulunuyor.
  • jim parsons'un çocuğu koyduğu tören. ödülü alırken yaptığı konuşmada tek tek isim vererek tüm the big bang theory karakterlerine selam etmiştir ve eklemiştir: "sizler o kadar iyi oynuyorsunuz ve o kadar çok iyi oyuncularsınız ki bana daha iyi olabilmem için ilham veriyorsunuz."

lan sheldon cooper.. lan..
  • ricky gervais sen ne güzel bi adamsın. katıldığı her ödül töreninde olduğu gibi gecenin en iyi performansıyla hayran bıraktı kendine bir kez daha. kadınları bilmem ama; erkekler kendilerini güldüren erkeklere bayılırlar. yani kız olsam ne yapardım bilemiyorum ama; şu an veresim geldi.**
  • ve apartmanda herkese çığlık attıran ödül. jim parsons en iyi komedi dalına erkek oyuncu ödülünü evine götürmüştür. çok sevindik ailecek
  • conan o'brian tonight show ile aday olmuştur. törene katılsa mı, kazanırsa almaya çıksa mı bilemiyorum ama benim bugün burada içimin yağları erimiştir.

ayrıca iyi oyuncu olabilir, o konuda bir yorumum yok ama hugh laurie yerine bir kez daha brian cranston'a ödülü verirlerse kan çıkar.
  • öyle bir run dedikten sonra bryan cranston ın kazanmamasına yazık olurdu.
    (bkz: breaking bad)
  • jimmy fallon, conan o'brien'in döktürdüğü açılış şovunu aratmış ve başarısız bi açılışa sahip olmuş törendir. conan'a selam çakması/veya laf sokması (yanlış anlamış olabilirim) hoştu ama.

(bkz: üşüyoruz conan)
  • kötü tarafı cnbce ve e2'nin aralara koymak için spartacus, mad men ve the pacific tanıtımlarından başka bir şey hazırlamamış olması. özellikle the pacific'de bu hafta ne olacak, 65 sene evvel ne olmuştu, orman ne güzel falan diye epey düşünme fırsatı buldum. iyi tarafı ise jim parsons bundan sonra emmy'im var diyene who doesn't?* diye espri yapabilecek.
hesabın var mı? giriş yap