• iddialara göre galatasaray'ın bu maçtaki dizilimi şöyle

------------------------------------------------------------
    ----dos santos---------------------------------keita-----
    ---------------sarp--topal--barış--ayhan----------------
    ---balta----------neill-----------servet---------sabri----

(bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse bu ne oğlum)

edit: kale boş mu mesajları geldi. aykut var kalede ondan yazmadım.
  • degil cruyff, hiddink, van gaal; su maci hollanda'nin koyunden biri gelip izlese ve ona deseler ki su 45 dakika boyunca kapanan, ayak topu kavramini yalnizca topa ayakla bir sekilde olursa olsun vurmak zanneden futbolculardan olusan takim rijkaard'in takimi; yemin ediyorum koyundeki 3 tonluk montofon inegini firlatir suratina "siktir oradan lan, dalga gecme benimle" diyerek. ama gel gor ki, maksim gorki, 20 senelik bilfiil galatasaraylilik tecrubeme ve binlerce maclik fil hafizaligima istinaden surasi kesin: galatasaray'i hicbir zaman su ikinci yaridaki haliyle gormedim, izlemedim. ah be rijkaard! ne sigi held'ler, hollman'lar, saftig'ler, souness'lar, bulent korkmaz'lar gorduk de, oldu mu simdi be, yakisti mi sana, sana dair kurdugumuz hayallere? biliyorum frankie, biliyorum; elinde servet, mustafa sarp, ayhan, baris, topal olunca olmuyor, istediklerini yaptiramiyorsun biliyorum; ama manzaranin boyle de olmamasi gerekiyor be ucan hollandilim. boyle de olmamasi gerekiyor!
  • galatasaray'ımızın 6 haftalık sinirden stresten bizi kurtardığı maçtır. es kaza kazansak ümitli olacaktık hala, en azından bir hafta daha. iyi oldu erken bitti.
  • hafta boyu sakat olan rijkaard'in yoklugunda takimi maca hazirlayan isim, ziya dogan. 9 onliberolu taktigini galatasaray'da denemek icin baskandan izin almis. federasyon sicak bakmadigi icin ayman yok. mehmet guven'e de takimi musade etmedi. galatasaray 1 gol bulursa forvetleri cikarip iki yedek stoper alacakmis ziya hoca. mikrofonlarimiz merkezde, melih..
  • stad atmosferi ile iç içe olması gereken spikerlerin maçı stadın tuvaletinden anlattığı karşılaşma. ses öyle bir yankılanıyor ki bize trtnin 90lı yıllardaki maç anlatımı nostaljisini yaşatıyorlar.
  • galatasaray'in su kadro ile mucadele edecegi mac,

aykut
    sabri servet lucas neill hakan balta
    ayhan baris mehmet topal mustafa sarp
    keita dos santos

bu nasil bir orta saha, allahim sen aklima mukayyet ol.
  • galatasaray tarihinin en iyi orta sahasıyla çıkacak bu maça.
  • orta sahadaki 3+1 kazmamizin birlikte oynadiklari icin set item bonusu aldigi mac. baska aciklamasi yok bunun. 2, 3 yapsaydik da rahatlasaydik ya.
  • rijkaard "orta saha pas yapamıyor" eleştirilerine bu kadroyla "hahahaha" cevabı vermiş görünüyor.

ne demek istediğini maçın sonunda anlayacağız.
  • galatasaray icin artik herseyin bittigi mac olmustur. buraya kadar...
    (bkz: tesekkurler cocuklar)
hesabın var mı? giriş yap