• bugün oynanan estonya maçında tek beşiktaşlının olmayışını sineye çektim. üstüne;

"serbest vuruş, galatasaraylı elano ve fenerbahçeli santos topun başında.." dedi spiker.

arjantin' in ezildiği şu maçta; arjantin' de bir an önce delgado' nun oyuna girmesi lazım demeyi ne kadar isterdim..

ağlasam sesimi duyar mısınız mısralarımda..?
  • şöyle bir bakıyorum da bu maça.. brezilya'da, gol öncesi duran topun başında iki futbolcu. biri fenerbahçeli dos santos, diğeri galatasaraylı elano.. tey tey, bu günleri de mi görecektik be sözlük.
  • bu gece sabahlamamın nedenidir. her gece sabahlıyoruz amına koyim, bari bu sefer nedenimiz güzel.
  • arjantinin daha hareketli oynayıp ilk yarıyı iki duran top golüyle brezilyanın önde bitirdiği maç.
    ayrıca hanım uyanmasın diye maçı sessiz seyrediyorum, keşke haldun üstünel bir kaç milyon euro fazla verip 7 numara yerine 10 numarayı transfer etseydi. o daha bi iyi gibi geldi..
  • eğer elano bu macta kullandigi gibi serbest atislar kullanirsa, sabri'nin daha cok calismasi, duran toplarin usta ismi oldugunu göstermesi gerekecek. yoksa sabri de olsa duran toplarin basindaki yerini kaybedebilir ne yazik ki.. sabri'nin işi zor anlayacaginiz..
  • herşey bir yana ilk golden önce brezilya milli takımında üstelik arjantin deplasmanında serbest vuruş için topun başına geçen iki futbolcudan birinin fenerbahçeli diğerinin galatasaraylı oluşu herhalde birkaç sene önce kimsenin hayal edemeyeceği bir şeydi.
  • eğer ki ekşi sözlük arjantin merkezli bir kurum olsaydı kesinlikle "arjantin'de defans oyuncusu yetiştirilememesi" diye bir başlık açılırdı bugün.
  • bir galatasaraylı olarak gurur duymakla birlikte, kaka varken bütün duran topları elano'nun kullanması an itibariyle bana "sabri varken bizim takımda da mı elano kullanacak?" sorusunu sordurtmuştur bu maçı izlerken. 2-0 oldu buarada. gol luis fabiano. gol öncesi kullanılan frikikte de topun gerisinde elano ve andre santos vardı. yürü be tsl!
  • luis fabiano'nun messiyi camış gibi itip sarı kart gördüğü karşılaşma. sen ben itmeyiz öyle be.
  • o değil de veron ve zanetti varken neden mascherano arjantin'in kaptanıydı sorusunu merak ettirmiş maçtı.
hesabın var mı? giriş yap