• internetten izlediğim kaçak yayında spikerin son dakikalarda:

"well, it's all or nothing for fenerbahçe and to be honest, they deserved nothing" diyerek özetlediği maç

(bkz: adam haklı beyler)
  • ilk yarıda young boys'un cayır cayır yüklendiği sıralarda yanımda izleyen amca maçı çok güzel özetledi;
    "maç kadıköy'de mi yong boys'ta mı anlamadım amınakoyim"
  • kendi seyircisi onunde fenerbahce'nin madara oldugu mac...

simdi siir yazalim;

daha ilk turda elenilir mi be?
    haha fenerbahce
    aykut'la aziz el ele
    yallah fenerbahce

zamanin berisinden edit: bu entri zamanin otesine ilk siradan girmeye adaydir... ama olsun ahaha
  • bu maçta öyle bir fenerbahçe düşünün ki kendisine inanan tek adam ertem şener idi.
  • fenerbahçemizin boys anılar'dan dayak yiyen fuat'a döndüğü maçtır. o derece kalıbına yakışmayan bir olay. yazıklar olsun.
  • rıdvan dilmen'in şu yorumuna sebebiyet vermiştir;

--- spoiler ---

fenerbahçe hakederek elendi.

--- spoiler ---
  • bir gs'li olarak bu skoru gördüğümde fenere ilk kez kızdım.tamam avrupada başarılı olmasını çok istemediğim bir takım işin doğrusu.ama en azından şampiyonlar ligine katılması gerekiyordu.yazık oldu.gerçekten allah taraftarlarına sabır versin.
  • 1- her şeyden önce kazım adlı ne işe yaradığını anlamadığım oyuncunun kameranın kendisini çektiğini farkedince yaptığı el hareketine bir anlam veremedim. güzel kardeşim, geçen maç takımı 10 kişi bıraktın, güzel kız arkadaş da yapmışsın hala el kol işareti peşindesin. zaten milli takımı da senin gibi adamlar yaktı. sana ayrı gıcığım. hep fenerde kal.
    2- takım ve taraftar hala geçen sezonki şoku atlatamamış. maça şampiyon gibi başlayıp, maçı yönetim istifa ile bitirdiler.
    3- emre artık yaşlanıyor. o yatmaları şişmesinden dolayı. bebek yüzlü adam gerçi, fenerin yeni alex i olur 5 sene daha oynar. 1 şampiyonluk taraftara yetiyormuş zaten fenerbahçe cumhuriyetine.
    4- stoch mudur nedir, fenerin götünde patladı.
    5- 2 maçta da young boys fenerin eline vermiştir. bunu kabulleniyorsak altıncı maddeye geçebiliriz.
    6- şahsen fenerbahçe'nin ortasahasının olmadığını düşünüyorum. öyle bir ortasahanız olursa defansınızın yapacak pek bir şeyi olmaz, olamaz. konsantre taraf young boys takımıydı. 1-0 olsun bizim olsun dediler, yaptılar. *
    7- galatasarayla yapılan hazırlık maçında oynanan ölümüne futbol, dün gece de oynansaydı gerçekten boyz anıların fuat ı dövmesi gibi bir maç izleyecektik. fenerli değilim ama ben de destekledim, pozisyonlarda ayağa kalktım bağırdım çağırdım. ama yok, biz galatasaray'ı yenelim gerisi boş diyorsanız siz bilirsiniz. yine tekrar edeyim, o bir hazırlık maçıydı. gözünüz kararıyor galatasaray karşısında, eksiğinizi göremiyorsunuz. sonra elin genç çocukları elinize veriyor. gerçi takım böyle giderse, ele almaya alışın sevgili fenerliler. *
    8- gelelim alex'e: maç sonu gördüm alex'i, devre arası duşunu almış. üstünü değiştirmiş. saat gözlük falan takmış ve sahaya gelmiş. takım napıyor acaba demeden gittin o kel kafanı mı yıkadın alex? bu mudur yani?
    9- sizler daha fazla yabancı için ısrar edin. sahada götünü yırtan gökhan gönüldü, maç sonu herkes stadı terketmişken hayatı sikilmiş oturuşunda duran volkan demirel di. 'vur kır parçala bu maçı kazan' diye bağırırken kime bağırıyorsun hemşerim? dia ya mı? bilica ya mı? gerçi bilica penaltı noktasını kazarken nasıl da keyiflendiniz dimi?
    10- 9 tane madde yazdım, fenerbahçeli bile değilim. ama allah aşkına bir galatasaraylı olarak büyüklüğünüzü kabul etmiştim. götüm şu an sizden daha büyük.
    11- bu entry salt eksi oy almak için yazılmıştır.
  • serinin devam filmidir.

bursaspor şampiyon olalı 80 gün oldu. yani bu takımın hangi ön eleme turunda, hangi ayarda takımlarla karşılaşabileceği 80 gün önceden belliydi. fenerbahçe'nin iyi bir forvetinin olmadığını, bekirle tekirle savunma yapılamayacağını, oyun karakteri olmayan baroni'yle, eli belinde selçuk'la bir yere kadar olduğunu kime sorsanız söylerdi. dünya kupası'na giden bir oyuncunun ne zaman dönüp takımla çalışabileceğini tahmin edebilmek için miladi takvim konusunda biraz bilgi yeterli olurdu.

siz ne yaptınız?

daum'a sardınız. kurumsal kurumsal diye anlattığınız yapının aslında gayet şartlara göre uygulamalar üretilen bir karambolden ibaret olduğunu gördük. adama parasını verip gönderecek cesareti gösteremediniz, çünkü hesabını veremeyeceğinizi çok iyi biliyordunuz. travmanın ardından yeni sezondan başka bir şey konuşmak istemezken her gün ekranda allah'ın sarısının "tehdit alıyorum", "paramı vermeyecekler" tatavalarını izledik.

yakın zamanda yeni transferler, gelen giden, kadro dışı kalan bir sürü isim açıklayacaksınız. aklınız sıra sorumluları tespit edip cezalandıracaksınız. ama artık anadolu çocuğu bunları yemiyor. yorulduk artık.

şimdi isterseniz ikişer forvet, orta saha, dört beş savunma oyuncusu alın. hatta hiç maç kaybetmeden uefa kupası'nı falan alın. millete de enayi deyin, uefa için q7 alınır mı deyin. yapın bunları.

ama gidin evinize koyun o kupayı.

siz bu şark kurnazı kafanızla ancak "şans eseri" başarılı olursunuz çünkü. bize top oynayarak yenilecek takım lazım.
  • daum'un, eğer izliyorsa, zevkten dört köşe olduğu maçtır şu ana kadar.
hesabın var mı? giriş yap